Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení zeleninové zahrádky, 18.2.2010
první rok to bude dřina. My jsme první rok udělali první dva záhonky, a zasadila jsem jahody, řekvičky, kedlubny a rajčata. Květáky jsem měla přímo obří = půda byla nevyčerpaná. Mrkev vám asi první rok nepůjde, potřebuje hodně zrýt půdu do hloubky,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.2.2010
Hráběnko, vemte to půl napůl. První radost ted při nákupu, druhá radost později při nákupu. není nad to si dělat malé radosti, a často. U nás je pořád 40 cm sněhu, tak krmíme ptáčky, a ted nám tu lítá i poštolka, která asi už neuloví nic na poli,... celý příspěvek >
Choroby a škůdci na okrasných travách, 16.2.2010
Pavli, okrasné trávy jsou snad jediné rostliny na mé zahradě, které netrpí naprosto ničím :=) rostou si samy, šumí ve větru, po dešti jsou krásně ozdobené rosou. Nádhera.
Nepálivá ředkvička, 7.2.2010
většinou pomůže oloupat šlupku. Nejméně pálivá se mi zdá fialová ředkvička, a potom válcovité bílo-červené. taky obří ředkvičky jsou jemné. ale myslím že ty štiplavé látky jsou zdraví prospěšné, tak je škoda se jich vzdávat. my jsme ředkvičky jedli... celý příspěvek >
Rajcata a Papriky, 7.1.2010
tak jsem dnes koukla na cenik SEPA platby, a taky je tam minimalne 250 Kc. Takze karta nebo Paypall.
Rajcata a Papriky, 6.1.2010
jsou mozne tri cesty: - Paypall (poplatek by nemel byt zadny a je to bezpecna platba). nutna registrace v systemu, paypall je navazan na vasi platebni kartu, muzete zvolit limit platby. - platba platebni kartou (poplatek zadny, ale riziko zneuziti... celý příspěvek >
Jaké převislé okrasné stromky, 28.11.2009
můj oblíbený je převislý modřín. Doporučuji koupit takový, co je roubovaný co nejvýše - ten můj je kolem 1,5 metru a teď se to snažím zdvihnout do dvou metrů. Vodopád padajících větví je pak efektnější. Dost často jsou v zahradnictví stromy roubované... celý příspěvek >
Usychající levandule - plíseň?, 20.11.2009
me na levanduli kazdorocne takto uschne nejaka cast. Levandule a rada sucho a slunicko. Ve francii, kde ji pestuji na velkych plochach to jsou kamenita policka, do kterych se opira slunce. Levandule uvolnuje aromaticke latky nejvice kdyz je sucho, a... celý příspěvek >
Jak namnožit chmel?, 13.11.2009
presne tak, na jare jak to zacne rasit si odkopnete vyhonek, staci strcit do zeme, zalit a uz to jede.
Uskladnenie koreňovej zeleniny v starej mrazničke alebo chladničke, 28.10.2009
proc ne, lednicka bude stat venku a izolovat. zkuste jednu zimu, uvidite. moje sestra zapomnela ve stare lednicce co maji venku na terase hrusky, a kdyz je pak nasla, tak byly vyborne.
Zahradnictví Chládek, 12.10.2009
zahradu buduji 5 let, a za tu dobu jem postupne nakupovala v ruznych zahradnictvich na praze zapad a taky u Chladku.Stovky rosltin, kere, trvalky, ovocne, skalnicky... U chladka jsem koupila vetsinu keru, a ocenuji to, ze si mohu koupit maly kerik za... celý příspěvek >
2m živý plot rychle a na dlouho - je to sci-fi?, 10.10.2009
Bobkovisne vam do tech dvou metru dorostou za cca 3 roky (koupite cca 60 cm vysoke rostlinky co stoji cca 100 Kc), a plot je stalezeleny, husty, nepruhledny, a moc pekny - maji nadherne leskle listy. Nebo kupte jeste vetsi, ted na podzim sezenete i... celý příspěvek >
Živý plot z bobkovišně, 10.10.2009
my je máme sázené od sebe tak cca 60 cm. Od třetího roku se rozrostly a zapojily (první rok nam omrzly a museli jsme je sestrihnout 40 cm nad zemi...). Jsou uzasne, vrele doporucucji, jen je na zimu prvni dva roky radej zakryjte bilou textilii. Dalsi... celý příspěvek >
Rajka, 6.10.2009
Muzete jeste prosim napsat, kdy ji zacinate jist? Nam Rajka dala letos prvni dve jablicka, tak se mi to tezko overuje.
Růj vlasatá - je možno ji množit semeny?, 10.8.2009
mi letos vyrostla na skalce, takže to seminkem jde. Asi ji tam zavál vítr, "maminka" je tři metry daleko. Jestli bylo semínko na povrchu nevím, já tam pořád něco "překopávám", tak jsem ho mohla i zahrabat při sázení krokusů. Semínko možná potřebuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika