Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlomeny terminalny vrchol, 24.7.2009
většinou na to stromy reagují tak, že vyženou několik výhonů vzhůru, tak si pak vyberete jeden, a ten převezme funkci terminálu, zbytek odstraníte. Možná to bude pokřivené, nebo nahoře zhoustlé, ale příroda není dokonalá, a to je to co je na ní... celý příspěvek >
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 22.7.2009
jeste drobne doplnění, ta kulatá Katalpa nekvete. Ale stromek je to krásný, obě varianty. jen hrozně pozdě raší, a jako první opadá.
Rybízová štáva - postup, 17.7.2009
masorezku Eta s nastavcem na lisovani ovoce jsem si koupila minuly tyden. Po rozbaleni krabice jsem se v navodu docetla, ze pro rybiz je to nevhodne. Presto jsem to zkusila. Stava tekla uplne vsude (to zarizeni nema zadne tesnění!), a po minutě se to... celý příspěvek >
Přesazení broskvičky, 13.7.2009
chybami se člověk učí, i když je to někdy bolestnější, než bychom si představovali. Přesazovat plodící broskev, a v červenci?...zkuste ji hodně zalévat a napiště pak prosím zda experiment přežila, nebo zda budete na jaře sázet další broskev. Celkem... celý příspěvek >
Ékonomické využití zahrady, 31.5.2009
na to je nejlepsi se zajit zeptat do okolnich zahradnictvi, zelenin, jestli takovou potrebu dalsiho dodavatele maji. Me mistni zelinar nabizel ze by bral jahody, ze ma malo dodavatelu. Obcas vecer snim o tom, ze tu jednou budou trhy jak ve... celý příspěvek >
Odstranit před vichřicí úvazy stromů, 26.5.2009
na podzim 2007 jsme sázeli vzrostlé stromy, jsou dodnes uchycené úvazky ke třem kůlům. Není před vichřicí vhodné úvazky povolit, nebo úplně odstranit, aby se stromy nezlomily? Děkuji za radu Markéta
Červený rybíz - invaze mšic, 22.5.2009
sluníčko sedmitečné, pestřenky, zlatoočka, atd. Ale někdy to nestíhají, takže pokud si nechcete na rostlinky zavléct choroby, které mšice často přenáší, tak je lepší v případě silného útoku nasadit Pirimor.
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 11.5.2009
my jsme 4 roky naklaneli a cistili, porad v pohode, a minule jsme nejak naklonili vic, a uz to bylo. Sekacka po nastartovani blafala jak stara motorka, sekat se s tim nedalo, amaterske opravovani a serizovani nepomohlo, ted je to na servisu a ucet... celý příspěvek >
Vylomit kvety u malych stromku (josta, angrest, rybiz)?, 21.4.2009
existuje hnojivo na drobne ovoce. Ja prihnojuji jen na jare. Rybiz jsem po zasazeni nechala normalne plodit, ono to prvni rok udela stejne jen par bobulek pro radost, a zakorenilo to taky dobre. Rez jsem delala az nekdy ve tretim roce, odstraneni... celý příspěvek >
Rákosové a bambusové rohože, 21.4.2009
máme štípaný bambus 4 roky. V prvním roce nám to několikrát vichřice utrhla, protože to bylo málo uchycené, tak jsme pak přidali drátků. -rohož mírně zešedivěla, roztrhla se v jedné části odshora až dolů, ale ten zbytek celkem drží. -u nás hodně... celý příspěvek >
Už jste někdo letos sekal trávu?, 2.4.2009
my jsme v sobotu vertikulovali. Sekat zatim u nas neni co, ale myslim ze je to jen otazka tydne, max dvou. Loni jsme u nas poprve sekali 12 dubna, 20. 4 jsme hnojili a za dalsich cca 10-14 dni byl v perfektni kondici, hustej a zelenej. Letos je to... celý příspěvek >
jaký vertikutátor, 1.4.2009
nejlepsi je si to pujcit, v pujcovne stoji cca 300-400 Kc, a za den se da stihnout v pohode pres 1000 metru. Aspon u nas. Pri srovnani s nakupni cenou, faktem ze to potrebujete jen jednou v roce a zabira to dost mista v garazi, tak pujceni... celý příspěvek >
Plazivku na pletivo ale bez bobulí, 27.3.2009
Ještě mě napadlo, jak překlenout tu dobu než se vám to poroste - vysejte si k plotu okrasné dýně. Ty udělají takovou zálavu zelené hmoty, že přes plot skutečně nebude vidět. A navíc budete mít krásné tykvičky. Nám tři rostliny porostly plot o délce... celý příspěvek >
Plazivku na pletivo ale bez bobulí, 27.3.2009
Plamének Tangutský. Má krásné květy (žluté lucerničky), je odolný - netrpí na houbové choroby plaménků a jedna rostlina se rozleze na 3 metry plotu. Kvete dvakrát ročně. Po odkvětu zůstanou na něm viset bílé chomáčky chmýří, vydrží celou zimu. Je... celý příspěvek >
Jarní sříhání trav, 27.3.2009
ted je ten spravny termin, my jsme vse ostrihali uz minuly tyden (stredni cechy, 370 m.n.m. Travy ted zacnou rasit, tak je lepsi aby to uz bylo pryc. Vyrazne mrazy uz nehrozi. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika