Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo Sigma, 24.1.2013
Originál je osazen motorem 750W/1420ot/mim
Čerpadlo Sigma, 20.1.2013
Žádnou vodu nevypouštím, pouze vypnu čerpadlo a zapnu kompresor (pozůstatek ze staré lednice),tím obnovím vzduchový polštář v nádobě a nic víc neřeším.Jestli vyteče 8 nebo15 litrů je mi vcelku jedno, problém by nastal pouze při velkém odběru vody,... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 19.1.2013
Nevidím v tom nic divného, objem vytočené vody z nádoby je dán poměrem vzduchového polštáře v nádobě, dále pak nastavením spínacích tlaků, tedy min. a max. dosahovaný tlak, versus objem vody a vzduchu v nádobě.Mám rovněž 100l nádobu, klasické... celý příspěvek >
Dojeni kozy, 14.1.2013
Potom je tu další dotaz, jaká je délka toho života?
Dojeni kozy, 13.1.2013
Umíte dojit, nebo ji trápíte jak mnoho hvězd ve filmech?
Solo v Mountfielde, 12.1.2013
Pokud nebudou u M.hloupí, spraví si malounko se Solem pošramocenou reputaci.
Solo 656, 10.1.2013
Všechny pily Solo jsou tam za super ceny...
Čerpadlo Sigma, 6.1.2013
Toto čerpadlo vyžaduje pro svou funkci minimální vůle paprskových kol vůdči stěnám jednotlivých stupňů (setimny milimetru).Pokud nemáte možnost tyto vůle upravit(na soustruhu)nemá vůbec cenu čerpadlo opravovat.Jednotlivá čela stupňů musí mít naprosto... celý příspěvek >
Eurotec, 27.12.2012
Šmejd za který je hanba utratit peníze...
Vietnamské prase - zkušenosti, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Pokud budete prasata převážně pást, rozumě přikrmovat nemusíte mít strach z přetučnělosti.Většina chovatelů dělá chybu v tom, že se snaží vykrmit prase do velikosti standartních domácích prasat, tedy nad 100kg a hlavně stejnou krmnou dávkou... celý příspěvek >
Porážka vietnamských prasat, 10.12.2012
Já to chápu tak, že bylo myšleno divočáka, někdo si občas plete pojmy.Když čtu jak lidé pěstují prasata i jiná zvířata, mám také chuť zeptat se jak hluboko je vysazují, či sejí.
Porážka vietnamských prasat, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Léta nic ideálnějšího, nežli větnamáčka na gril neznáme.Pokud nebudete prasátko (valit) šrotem, ale pást, krmit zeleným a bramborami, řepou,jablky a pod.,sádelnaté nebude. Je škoda dávat vinu za sádelnatost praseti, když se nedodržují krmné dávky... celý příspěvek >
Krmení senáží křížence větnamského prasátka s divočákem, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Prase siláž buďto sežere, či ne, protože většinou žere co mu chutná a jednoznačná odpověď není, co kus to jiné chuti.
Vietnamské prase - zkušenosti, 9.12.2012
Uvidíte sám, moje prasata ovoce na zahradě moc nesbírala, ale když jej dostala do žlabu, zmizelo bez problémů.Zrovinka tak padly mé představy o pasení, většinou bylo vše mimo pastevní prostory chutnější.
Vietnamské prase - zkušenosti, 8.12.2012 Obsahuje fotku
Tato představa je bohužel tak trochu najivní, prase potřebuje ke svému životu stravu pestrou, což se na pár metrech zahrady dost těžko nechá splnit.Takových 50 metrů čtverečných by stačilo, ale dosáhnout na nich toho, aby prasátku chuťově vyhověly... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika