Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila pro bezne rezani dreva prevazne z metru a udrzbu zahrady, 18.12.2011
Nezlobte se, ale na údržbu zahrady a řezání dřeva většinou z metrů mi připadá Dolmar 5105 jako kanon na zajíce.Stihl 230 by bohatě stačil a když Dolmar tak klidně PS 420C.Jiná situace by nastala, kdyby tazatel řezal (klaďák),tam klidně D 5000,115,ale... celý příspěvek >
Řetězová pila?, 22.11.2011
Až budete mít příležitost řezat s Dolmar či Makitou, které mají motor v ose, nebude už to nadšení z Narexu tak velké.
Elektrická řetězová pila, hmotnost, 15.11.2011
Běžte někam, kde Vám tu Makitu, či Dolmara pujčí do ruky a vsadím se, že nějaké ty řeči o hmotnosti Vás přejdou, navíc si myslím, že pokud vyzkoušíte pilu v řezu, budete ji potřebovat hned!
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 13.11.2011
No ona ta motorovka má opravdu co do sebe, zvláště když u baráku chcete udělat sousedům opravdu pěkný výkend, že!!!
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 12.11.2011
Vážený Palo, léta jsem neměl k dispozici nic silnějšího jak SD 100,což je proti té el.pile hračka a pořezala vše, je to o hlavě, řetězu a citu, akorát to déle trvá.
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 12.11.2011
Ale mají, stejně jako já si ji nevšimli, nedalo mi to a šel jsem se podívat, byla sice zalepená pilinami, ale našel jsem ji.Někudy tam ten vzduch musí, když jsem utěsnil nádržku na Narexu z obdobného důvodu, nádržku podtlak zdeformoval.
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 9.11.2011
Děkuji za opravdu pěknou reakci, nelze jinak nežli souhlasit, je tam i dobrý návod pro začátečníka, jak s pilou nakládat (věřte tomu, že ne všichni hned vše pochopí). Jinak netuším jak jste to myslel s těmi Číňany, ale konkrétně tato pila patří k... celý příspěvek >
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 9.11.2011
Pro 151.69,opravdu přínosný příspěvek, je vidět, že jste opravdu odborník a nic Vám nebrání těm Číňanům při řešení regulace mazání řetězu pomoci.
Ostřička řetězu, 4.11.2011
Už je zde o tom zmíňka, dobře si to video prohlédněte, dojde Vám, že se jedná o jiný typ řetězu, který lze takto jednoduše ostřit, to pohodlí však něco stojí...
TK, TZ, MT, Holder, 29.10.2011
Co je to zač, nemá z hlediska prodeje až takovou váhu, ale dle fota vidím jiný problém, chybí olejové(hydraulické)čerpadlo, zadní pneu jsou obráceně, kampak se nám zatoulala kapota motoru?Jistě by na něm mělo být výrobní číslo, tak se nejlépe zjistí,... celý příspěvek >
MF 70, 27.7.2011
Do vzduchového filtru např.M6A, či jiný levný olej, je tam pouze pro zachycování nečistot.
Douzeni koupeneho uzeneho, 21.4.2011
O klidném svědomí, klidně pochybuji, jsme v dnešní (super) době všechno obejít a tvářit se jak je to výborné.Prostě jasně řečeno, když naložit maso tak na 4 až 6 týdnů, aby se řádně rozleželo a pak se můžeme bavit o uzeném.Pokud si chcete lhát do... celý příspěvek >
Vietnamské prasata, 20.2.2011
Klasická chyba těch co netuší co činí.Vrhl jste se po hlavě do chovu, aniž jste před tím získal alespoň základní informace.  Kanec je cítit vždy, dá se to částečně eliminovat odstraněním varlat ihnet po zabití, ale přesto je charakteristický... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 15.2.2011
Mám tam svíčku z Alfy Romeo za 135 Kč, přechodku jsem si vysoustružil, je to drobnost.
Destilační přístroj, 9.1.2011
Jednou jsme takovou (dobrou) kořalu dostali, pěkně se s ní odmašťuje plech.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika