Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015 Obsahuje fotku
u zákrsku možná, ale vřeteno je o tom "že máte smetákovou tyč a na ní krátký plodonosný obrost v přiměřeném odstupu". To se už nedá hovořit o patrech, protože plodonoš vyplňuje téměř spojitě celý prostor. Vemte si, že na přiloženém... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015
Mohu, ale nevím jestli na to budu mít čas, Když dojedu na "velkou zahradu" většinou ani nestíhám vše co jsem si naplánoval před odjezdem. Pro zaslání fotek emailem mi dejte kontakt do SZ (platí i pro jiné zájemce) a napište něco o sobě. Těm co o... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 29.1.2015
Někde v diskusi je upřesněno, co tím názvem "bažantí" chtěl "básník říci, ale stejně tak jako bažanti byli chlapci před přísahou, tak pro mne jsou odrůdy bažantí ty před dokončením registračního řízení, nebo tak 4 roky po něm, kdy vlastně školky... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015
Když byl u nás doc. Ing. Josef Sus, CSc. něco si na zahradě nafotit, tak nám to spodní patro (tak vehementně jako Vy) nevymlouval. A to tam byl právě nafotit si i druhou úrodu hrušek (převážně ale "Střížovické odrůdy jablek", "Blažkovy meruňky" a... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 29.1.2015
... škoda že přírodní kosatce jsou tak nízké, když by byly u rozhraní voda břeh a břeh byl vysoký 1 m pak do maximální výšky (2,2-2,5 m) zbývá 1,2 m z čehož je pak ještě vršíček příliš řídký.
Živý plot u rybníka, 29.1.2015
Jestli myslíte že wikipedie má ve všem pravdu... je to jen vodítko. Ano duby se také mohou dožívat více než 500ti let, přesto běžný les se kácí 120-150 let od výsadby. Jsou vrby, které jsou rychleji rostoucí a ve stáří 15 let vyšší než osiky.... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 29.1.2015
Jsou i kultivary vrb nizoučké, co bez řezu zbabčí a mají přírůstky jen cca 12-20 cm různými směry jen ne nahoru. budu muset hledat jak se to jmenuje. Mám ji na zahradě vedle vrby jívy.
Majoránka, 29.1.2015
No vidíte, a já v tom viděl jen zneužití špatného překladu dobromysli obecné ze slovenštiny. Tedy na štítku byl latinský "Origanum vulgare", anglický název "Majoram" a slovenský "Pamajorán obyčajný" a k tomu rukou připsáno česky vytrvalá majoránka.... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 29.1.2015
Ono to že někdo má na starosti 3 zahrady se souhnou výměrou přesahující hektar ještě neznamená, že nemůže mít pár malin v nádobě. Ono je to například výhodné pro remontující pozdně zrající odrůdy. Pak mmůžete mít poslední maliny v... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 29.1.2015
když odbočujeme, tak odbočujeme... všichni určitým způsobem varují před riziky, ale prostředek mají skladem a neptají se na co jej nakupujete Kyselina mravenčí - 65% Rezidua a rizika Můj názor je, že přílišnou administrativní... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 29.1.2015
To pojmenování není zas tak zásadní, ale tady bude potřeba větve ohnout k vodorovné podle Vámi zveřejněné citace obrázků.
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2015
Ona ta novější nádrž může mít lepší UV filtr a vydržet stejně jako ta původní, ale také muže mít "naprogramovanou úmrtnost" tak, aby jste si po cca 10ti letech musel kupovat stroj nový. Já do hlavy nových majitelů firmy SOLO nevidím...
Maliny v květináči - přesazování, 29.1.2015
Přesazování volte asi v intervalu, kdy potřebujete z květináče dostat většinu odplozených "pařízků". Nejlepší doba pro přesazování je na počátku rašení. Asi bych nevolil větší květníky jako to jestli umožňují závlahu zásobní vodou a živným roztokem.... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 29.1.2015
Ale vysokokmeny jsou právě o tom, že na ně nemusíte řezem/střihem klidně 10-15 let sáhnout, pak provedete prosvětlení či zmlazení, korekci následující rok a pak zase 10-15 let bezůdržby. Nejsem příliš přítelem zmlazování na pařez.
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2015
Nikoliv, po doprodání modelů se starší těžší nádrží už  "tlustostěnou" nádrž neseženete. Je to stejné jako u PETek pro minerálky. Porovnejte si lahev pro Hanáckou z roku 2011 a současnou. Taky už nemají dvě verze lahve, ale po přechodnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika