Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nějaká lilkovitá?, 21.1.2015 Obsahuje fotku
Ne všechny mochyně byly zavlečeny do evropy. Což takhle M. peruánská. Od té se dají zakoupit i semínka, ale často i zplaňuje.
Hrušeň Jana, 21.1.2015
Tak hlásím, že jsem právě dojedl poslední Janu z aktuální sklizně této odrůdy (říjen 2014). Ty co jsem měl minulý týden byly ještě výborné, tahle byla na hranici chutné a sladkého bláta. Musel jsem si poopravit chuť Bohemikou.
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
Docela by mne zajímalo, když pravá domácí švestka zraje 34 dní po RedHaven, kolik zde diskutujících pěstitelů švestek by mělo zájem o broskvoň středněpozdní až pozdní zrající 10-5 dnů před Domácí švestkou. Ze sladkého ovoce je jí konkurencí (dobou... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
Spíše je důležité vědět, že k hydrolýze je potřeba teplota půdy nad 10°C a dostatek vlhkosti. Úplným nesmyslem je, zapracování do půdy, která múže následující noc nebo v několika příštích dnech promrznout. Při promrznutí hydrolýza neprobíhá a ten... celý příspěvek >
Jak se stříhají ovocné stromy?, 20.1.2015
koukám, že si budu muset pořídit monitor s lepším rozlišením a nebo jsem koukal na jiné fotky. Než zastřihování konců, tak radši to zpětné sesazení podle pana doktora Vysloužila v dubnu nebo později. Částečně je to zpětné sesazení patrné na... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
Povolené je i pěstování technického konopí v množství nad "5 rostlin na osobu a rok" (proto v obchodě seženete buď 5 semen nebo 1 kg semen pro papoušky). Ale stejně jako u českého maku máte povinost porost registrovat u clení správy, které Vám... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
Dusíkaté vápno je chemicky kyanamid vápenatý. Při hydrolýze vzniká spousta nestabilních meziproduktů. Mnohé z nich jsou pro Kyanovou skupinu toxické, ale při vysokém obsahu organických látek v půdě jsou postupně přeměněny na netoxickou močovinu.... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 20.1.2015
Kyselina sírová 96% čistá 96,-Kč/l (+105,-Kč doprava 1-5litrů) Kyselina sírová 36% technická 36,-Kč/l (+ 30,- Kč za svým autem projetých km) Kyselina mléčná 80%  v "krámku" 123,-Kč/l (+ 25 minut procházky) Kyselina mléčná 80% z... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
selektivnost je v tom, že nikdy kyanovodík nebude ve všech pórech. Čím menší organismus, tím větší šance na přežití části populace. Navíc "očkovací" kultury užitečných organismů přežijí v hlubších vrstvách nebo je lze dodat s kvalitním kompostem na... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
Pokud si s tím chcete dát práci, tak opravdu v době jarního oteplování půdy ve skleníku můžete sejmout horní zeminu, na koblížky přidat dalších 8-12 cm čerstvých ušlápnout a prolít. Pohodit sejmutou zeminou a 3 dny na to zasít ředkvičky. V době... celý příspěvek >
Jak se stříhají ovocné stromy?, 20.1.2015
Obecně máte vitální podnož a tedy opěry jako u M9 nepotřebuje. Další věc, je že nyní máte zapěstovyný základ kosterních větví a potřebujete je uvést do plodnosti. Hluboké seříznutí u obou může způsobit nárůst dalšího prodloužení místo nárůstu... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
Pro velkosady je důležitý zpracovatelský průmysl a ten je v útlumu. Samozásobení a prodej samozásobitelských přebytků je otázka jiná. Tam možná bude rozvoj právě s podporou regionálních a farmářských trhů.
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 20.1.2015
Pokud mohu soudit namrzavost listů bobkovišně a ptačího zobu dle toho co pěstuji, tak stálezelený ptačí zob namrzá v listové ploše podstatně více než bobkovišeň (mám kultivar s kopinatými listy, ale jsou i jiné kultivary, možná citlivější). Ale jinak... celý příspěvek >
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 19.1.2015
Mne by spíše zajímalo, proč je nevhodná kyselina citrónová, jablečná a vinná pro okyselení kvasu.
Mrazuvzdorné, husté stálezelené listnaté keře na živý plot, 19.1.2015
Ano, je to odrůdově různé, ale na doplnění skladby rostlin v zahradní aranži je to použití možné. Nevím, jak hustý spon paní požaduje, ale pro pohledové členění není potřeba tak hustý spon jako proti průniku psů z ulice apod. Pro pohledové zakrytí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika