Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 7.2.2015
jj dvouřadové sako má jen o řadu knoflíků víc. ale zapíná se jen jedna Dvouplášťové udírny se dělají jen ty kovové a mezi kovové patří i dřevěná s vnitřním oplechováním z nerezi.
Naklíčení begonií, 6.2.2015
Pokud to není mokrá hniloba, tak se dají hlízy obalit čerstvým popelem ze dřeva a nechat zpátky zatáhnout. Minimálně 3 týdny je nechte schnout a mezitím si zapěstujte muškát nebo něco na čem je vidět "zalité/nezalité/vadne". Pak do jamky vedle... celý příspěvek >
Vozik za trakturek, 5.2.2015 Obsahuje fotku
Ono, kdyby jste chtěl nejlevnější řešení, pak by jste měl "Vozík ruční - dvoukolák RDV 240"  nebo "Golem" s úpravou oje tak, že odděláte ruční madlo a nasadíte tažnou oj. Ušetříte však jen nějakých 700 - 900 Kč oproti Vares. Samodomo je levnější... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 5.2.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem o minulém víkendu dovezl ze sklepa u "velké zahrady" bedýnku čerstvých, že když Petr bude mít zájem... Petr zájem neměl a bedýnku objevila manželka. Dopadlo to tak, že až na jeden kus ji připravila dětem a sobě k zakousnutí u TV. Takže... celý příspěvek >
Šafrán setý - pěstujete?, 4.2.2015
Nikdy jsem nepěstoval Šafrán setý z kupovaného semínka, ale je pravda, že ze sklizených semínek vždy něco vyklíčilo na místě, kam jsem to nasel. Mohu tak jednoznačně vyloučit, že by šlo o zhoustnutí porostu dělením cibulí. Vyséval jsem vždy ihned po... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
Dejte mi vědět, až budete mít odkopky, paní Lído, porovnáním s listy mnou pěstovaných odrůd je jiný, tak bych jej rád zkusil. Ještě dotaz k době zrání a délce sklizňové sezóny. Obecně mám ostružiny rád, protože zrají po delší časový úsek než maliny.
Zatravnění sadu, 30.1.2015
To by chtělo fotky, jak ty stěny vypadají. Jednou z možností je černý úhor a mechy, druhou možností je černý úhor krytý mulčem včetně netexové folie, třetí možností je herbicidem na jednoděložné vymydlit trávu a nechat jen chudobky, čtvrtá... celý příspěvek >
Majoránka, 30.1.2015
A proč by k správně pojmenované dobromysli slovensky a dalšími jazyky psali dva názvy latinské? Já myslím že ta onites je sice správně, ale úplně jiné než co prodává ten dotyčný trhovec kterého mám na mysli. Prostě tam měl napsáno i latinsky... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 30.1.2015
Pěkně jste to napsal. Jsou odrůdy které potřebují ovocnářskou péči bez ohledu na pěstební tvar a jsou odrůdy, které vystačí s péčí arboristickou (péči o zdraví a nikoliv o tvar). Nesoudil jsem jestli 12 je málo nebo moc, nevím totiž... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
Problém pojmenování Thornfree je že jde zárověň o popis odrůdové vlastnosti "thorn free" a tedy pokud máte snímek Black satin (odrůdové jméno) thornfree pak značí odrůdovou vlastnost. Obdobně Navajo thornfree... No a pak se v tom vyznejte, když... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 30.1.2015
vždyť o píši, že prvotně jsem měl dojem, že potřebuje jen zpevnit břeh, aby se jí nepohybovala hranice pozemku. Po bitvě je každý generál, další upřesnění chápu. Jen je obtížné najít něco, co má rádo kořeny ve vodě a není rychle rostoucí (jilm vaz,... celý příspěvek >
Žížala na okně v kuchyni, 30.1.2015
Pokud je žížala malá, tak jste mohla mít vajíčka na kořenech amarylisu. Po zalití se vylíhla a za 14 dní vyrostla. Vajíčka žížal snesou i období sucha. Méně pravděpodobné je že kokon s vajíčky byl v substrátu, ale vyloučené to není pokud byl substrát... celý příspěvek >
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015 Obsahuje fotku
Konkrétně s malinoostružinou Rubus Tayberry tedy zkušenost v květníku nemám a teď si z hlavy nevybavím jestli to není náhodou ten co dokáže zakořenit i na vegetačním vrcholu? Pokud ano, je lepší vždy zakořenit vršek do nového květníku a starý... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 29.1.2015
Ten mi loni odešel bez rozloučení... ale nebude to odrůdou (Admirálem), jako spíše tím že byl pro zkoušení naštěpován na již 3× přeroubovávanou podnož a jeden z prvků mezištěpování byl náchylný na gumovitost v kombinaci 18 let staré M9 úplně... celý příspěvek >
Štěpkování jehličnanů, 29.1.2015
no, já si to představit umím, ale na počkání bych to štěpkovat na hobby zařízení nechtěl. Ono jen z toho vyřezat spalitelné (3cm a tlustší) bylo asi na celý víkend.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika