Příspěvky uživatele - 220.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015 Obsahuje fotku
Ona to bez ztráty kytičky taky v aktuální sezóně zvládla Vanda jen do vánoc. Tohle byla zasunutá bednička původně s 1,5 kg jablek z nichž se dnešní ochutnávky dočkaly jen dvě (ostatní měly barvu pleti indického komořího nebo somálského běžence). Po... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015 Obsahuje fotku
Mne hlavně překvapilo, že ač má tento konkrétně ochtnávaný Jonalord 15 měsíců (slovy čtyřistašedesátdva dní) od sklizně, je chuť zbylých plodů překvapivě použitelná. Vzhledově jsou jablka v kvalitě "neprodejná ani se slevou". Další překvapení mne... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015
Ano, Jonalord. No ochutnávka dopadla tak, že moučnatou Vandu ze sklizně říjen 2014 jsem ani nedojedl, zato od toho Jonalordu ze sklizně říjen 2013 jsem si dal tři kousky. Chuťově to vypadá, že do dubna dojde do nějaké chuťové a strukturní... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015 Obsahuje fotku
Malá nápověda. Prostřední je poslední (možná použitelné jablko) od Vandy a to vedle po stranách je odrůda, co jsem sliboval koncem září přivést a Vy jste o tu odrůdu v tom termínu neměl zájem. Jdu zatím provést rozkrájení a ochutnávku...
Jak zlepšit těžkou půdu?, 28.1.2015
Můžete zkusit všechny. Od vikvovitých (hrách, peluška, vlčí bob, lupina, hrachor, vikev huňatá) přes jeteloviny, svazenku a hořčici až k obilovinám (zejména oves). Já nejčastěji užívám hořčici, i když se přerostlá špatně zaorává. Potom také... celý příspěvek >
Kvíz pro Petra von Pardubitz (i pro ostatní), 28.1.2015 Obsahuje fotku
Našel jsem dvě bedýnky jablek, co jsem si odložil s tím, že s nimi pojedu za Petrem. Teď už jsou teoreticky i prakticky více či méně za horizontem optimální konzumní zralosti. První z otázek je, zda na obrázku jsou jablka jedné či více odrůd.... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
Pro nižší tlaky je lepší membrána, pro vyšší tlaky je k hladkému chodu potřeba píst... Takže nad tím nepřemýšlejte, u SOLO máte jistotu, že pro daný model vybrali nejlepší kombinaci pro vysokou životnost a spolehlivost. Nové modely po změně... celý příspěvek >
Izolace do plechové udírny, 28.1.2015
sedání izolace z vaty se dá zabránit tím, že ji pišijete drátem ke králičímu pletivu (nebo mezi dvě pletiva) a spolu s opěrným pletiven připevníte do vnějšího pláště stačí za horní okraj k hornímu okraji stěny).
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
Zkuste si nejprve spočítat u přípravků, které používáte přibližné spotřeby postřikové kapaliny. Pak zjistíte, není li pro vás model s 15 l a 20 l nádrží příliš velká nebo naopak u 12 litrové by jste často dělal jedenapůl nádrže. Ty doprodávané... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 28.1.2015
Ono spodní větve můžete kdykoliv vyvětvit, ale nikdy už nedonutíte stromek, aby vytvořil plodonosný obrost na kmínku pod spodním patrem. Tedy jak píše V. nechte prozatím všechny větve a jen odstraňte vrcholové pupeny. Pokud chcete risknout panenskou... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 28.1.2015
jj krásné píly v zastavárně Břeclav. Ta Hq 372 byla asi kousnutá - nový píst a výbrus je bez pár kaček za 3tis. Ze servisu když bych věděl, že ji mně známý servisák koupil za 6 na ND a po repasu prodává se zárukou na svou práci je dto přijatelná... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 28.1.2015
Ano, vápnění dolomitem se provádí před zimou jen rozhozením na povrch. Ideální je rozhození na vlhký povrch den před sněžením. Případné hrudky se rozmočí a nehrozí ztráty odprášením ze suchého promrzlého povrchu. Na jaře před prvním okopáváním pak... celý příspěvek >
Spendlik, 26.1.2015
V zahradnictvích jej zakoupíte například pod označením Mirabelka nancyská. Kříženec M.nancyské s "čačankou" pod názvem Belamira si sice podržel rezistenci vůči šarce (PPV), ale odolnost Moniliózám poklesla.
Cukerný roztok, 26.1.2015
Tak udělejte jakékoliv domácí víno podle tradičních receptů, ale s tím rozdílem, že neláhvujete, avšak dáte vypálit. Zajímavé je například šípkové víno, kde vlastně druhák už v plodech neobsahuje tolik minerálů a je potřeba přidávat živnou sůl.... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 26.1.2015
Farmářka Hq 455 by na to měla být jedna z možných. Pokud s ní nejste zatím spokojený, zkuste optimalizovat řeznou soupravu. Hlavně, pokud je v kůře zadřený nějaký písek, často a pečlivě dobrušovat řetěz. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika