Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
řez plotu z ptačího zobu, 10.2.2007
Můžete stříhat od jara do konce léta, i opakovaně.
zimní řízky - druhy keřů, 7.2.2007
U škumpy si nejsem jistý, ale ostatní keře řízkovat jdou! Mám nařízkovanou lísku a kalinu.
ořez tisu, 5.2.2007
Nebojte se do tisů říznout! Klidně i do starého dřeva. Tis jako jeden z mála jehličnanů snáší výborně i hluboký zmlazovací řez!!
je vhodne teraz sadit merunku?, 5.2.2007
Sázet můžete, jestli není půda zmrzlá, pak to není problém.
Objednávka od Starkla, 2.2.2007
Jsem rád, že se množí příspěvky ohledně zkušenostmi se Starklem. Já jsem se rozhodl pro objednávku u něj, abych vyvrátil, popř. potvrdil věc, zda opravdu zboží od něj je kvalitní či ne, rozhodne tato zásilka, jestli od něj ještě něco někdy objednám... celý příspěvek >
Předzahrádka z růží, 1.2.2007
J8 bych se toho nebál, hlavně když to bude vám dělat radost. Jehličiny se mi zdají jako dobrý nápad.
Kvetou mi krokusy, 1.2.2007
Krokusy zřejmě nevymrznou, ale je možné že silnější mráz spálí květy. Mě se to také stalo, ale nebylo to tuto zimu.
Objednávka od Starkla, 1.2.2007
Nyní jsem si objednal od Starkla ovoce (kiwi, révu, třešeň, švestku, kamč. borůvku, aj. v celkové hodnotě 1731,- , vzhledem k tomu, že jsem to objednával přes net, mám 5% slevu (cenu jsem uvedl po slevě). Nedávno mi totiž přišel katalog a já se... celý příspěvek >
Jak vyset trávu na větší ploše?, 31.1.2007
Pán 120.110 má pravdu, ohledně toho jak založit trávník co se postupu týče. Někomu se může sice zdát zbytečně složité. Mnoho lidí nepotřebuje mít na zahradě angličák, hlavně když je plocha zelená, sem tam plevel nevadí... V tomto ohledu je mnoho... celý příspěvek >
Šárka na meruňce, 28.1.2007
Ještě dodatek: Spadané listí ze stromů, které jsou napadeny šarkou, jež mají přesto uspokojivou sklizeň použitelných plodů můžete bez obav kompostovat, takže nepálit a nevyhazovat do popelnic! Na spadaných plodech a listech mšice nesají a nehrozí... celý příspěvek >
Usychanie tuje, 28.1.2007
Ano, pokud thuje prosychá od středu je běžný jev. Větvičky usychají z nedostatku světla. U jehličnanů zcela běžné.
Trávník a Ořešák, 26.1.2007
Pravda je, že udržet trávník pod vzrostlým ořechem je problém. Vedle sucha pod korunou je to i stín, který nedovoluje trávě růst, takže u ořešáku s mohutnou korunou jež vytváří pod stromem hluboký stín, není snadné oset. Můj známý má na zahradě dva... celý příspěvek >
živý plot u silnice, 25.1.2007
Doporučuji habr. Je to sice listnáč, ale na zimu neopadává, staré listy shazuje až na jaře těsně před rašením nových listů.
Jaký živý plot?, 25.1.2007
Jeden měsíc vydrží přípravek ve formě postřiku, granulát vydrží až půl roku!! A pes si časem odvykne na dané místo chodit vykonávat potřebu, takže není to kupování přípravku donekonečna.
Thuja occidentalis a stín.., 24.1.2007
Thuje není příliš vhodná do stínu, když už to nejde jinak zkuste třešeň prořezat, aby na ni mohlo co nejvíce slunce. Stín snáší např. tis. Thuje toleruje polostín. I když si myslím, že thuje pod třešní poroste, nebude to ono jako kdyby rostla na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika