Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr mezi jabloně, 20.1.2007
Ano předpokládáte. S kořeny jabloní si určitě poradí, pokud mu zejména ze začátku věnujete trochu péče. Hlavně pokud jde o zálivku.
Výchovný řez meruňky, 20.1.2007
Můžete setřihnout na jaře když začne rašit.
Tavolník, 18.1.2007
Výhony zkraťte na třetinu původní délky aby se keř rozvětvil.
Boscova lahvice a Williamsova čáslavka, 18.1.2007
Máte někdo zkušenosti s pěstováním těchto odrůd? zajímalo by mne jaké jsou po chuťové stránce atp.
Jabloňové jmelí, 18.1.2007
Máte to dva v jednom.
Pochybnosti kolem roubů - Rubín, 17.1.2007
Nejlépe bude panu Tomášovi poradit, aby si nejlépe pozval nějakého odborníka, pokud si nebude jistý,  který se na to podívá. Některé věci není lehké na dálku řešit. Nicméně ztluštělá větvička v místě rozvětvení neznačí virózu. Na mém stromy... celý příspěvek >
Althanova renklóda, 17.1.2007
Už si přesně nepamatuji kde jsem domnělou pš. Stanley, ze které později vylezla mirabelka, také se žlutými plody, jak má výše uvedeno přispěvatel. Myslím že se jednalo o ovocnářskou farmu Kocmanovi z Mnichova Hradiště. Stromek sám o sobě nebyl... celý příspěvek >
Pochybnosti kolem roubů - Rubín, 17.1.2007
Snad vám nebude vadit, když odpovím já a to jednoznačně: není. Golden je na strupovitost náchylnější!  Vedle Rubínu, který mám pěstuji i Golden Delicious a zatímco Rubín jsem zatím neošetřoval chemicky proti strupovitosti na Goldenu je téměř... celý příspěvek >
Jak vyset trávu na větší ploše?, 17.1.2007
Pokud děláte stopy jen na povrchu (cca do hloubky 1 cm) a neboříte se na připravené ploše po kotníky v zemi, pak to nevadí a nášlapné desky se používat nemusí, déšť stopy "smyje" a na rovnost pozemku to nebude mít žádný výraznější vliv. V... celý příspěvek >
Vertikutátor - kdo poradí, 16.1.2007
Vážení, nechápejte to tak, že bych Mountfield pánovi vnucoval, uvedl jsem aby zašel do jedné ze specializovaných prodejen. Mountfield není přece jediný! Já teda s ním nemám žádné problémy, stroje, které jsem od nich zakoupil mám již třetí rok a... celý příspěvek >
Pochybnosti kolem roubů - Rubín, 16.1.2007
Jedná se o vlastnost odrůdy, tedy žádný vir. Rubín doma mám.
Japonská zahrada, 15.1.2007
Vypadá to na tis, ale úplně jistý si nejsem.
Althanova renklóda, 15.1.2007
V tom s Vámi souhlasím, ale musím říct, že je to podraz na zákazníky.
Jak se zbavit přesličky, 15.1.2007
Nepomohlo by kdyby ještě pod kůrou byla natažená netkaná textilie?
Schnoucí konce větviček, 15.1.2007
Může se jednat o obaleče meruňkového. Ochrana se provádí v květnu až červenci v době letu dospělců a kladení vajíček. Provádí se postřik přípravkem Actellic 50 EC.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika