Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pokojovka do tmave chodby, 18.3.2009
Ahojky Micuko,  to jsem ráda, že jsem vybrala dobře. Tak snad mi bude má aglaonema růst stejně pěkně, jako Vám.  U nás také krásně svítí sluníčko. Kéž by to vydrželo - potřebuji si dobít baterky... leze ne mne jarní únava.  ... celý příspěvek >
aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 18.3.2009
Pro 76 122 :  Je to naprosto v pořádku, jen by to chtělo, abyste si trochu rozšířil vědomosti.  Aktinidie kolomikta je kiwi a kočky opravdu malé rostlinky rády vyhrabávají a baští.  Naše kočky mi takto ničí pažitku. Asi jim to... celý příspěvek >
pokojovka do tmave chodby, 18.3.2009
Aglaonema - tuto rostlinu jsem si nedávno koupila do takového tmavého koutu v bytě. Bylo mi řečeno, že je velmi jedovatá.  Někdo říká - rosit, jiný zase ne. Zatím prospívá bez rosení.  Tak nevím, mám ji rosit, nebo ne?  ... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 15.3.2009
Kosatce se mají přesazovat v létě (červenec, spen).  Ale nemáte co ztratit, když je zkusíte přesadit na jaře.  Vyrýpněte je s velkým balem, měly by to přežít.  Možná po přesazení méně pokvetou, ale je to lepší, než je... celý příspěvek >
poničený trávník od psa, 14.3.2009
Trochu ho posypte pískem,  provzdušněte a přihnojte. Určitě se vzchopí.  Právě dnes jsem takto ošetřila část trávníku od našich dvou šedesátikilových miláčků. Dělám to každý rok na jaře, vždy s dobrým výsledkem.  Zdravím - Daniela.
Jedovaté rostliny?, 13.3.2009
Kalina - mírně jedovaté plody i kůra. Cesmína - bobule jedovaté a pro děti velice nebezpečné!  Ptačí zob - mírně jedovaté plody.  Zdravím - Daniela.
Fíkus, 12.3.2009
Čerstvě zakořeněné řízky mají velmi slabounké a citlivé kořínky, které se asi pohnojením spálily.  Fikus také nesnáší průvan. Mohlo to být víc nevhodných zásahů najednou.  Ale nevěšte hlavu chybami se člověk učí. Také jsem jich udělala... celý příspěvek >
jarní výsadba česneku, 12.3.2009
Elino, většinou sázím česnek na podzim, ale párkrát jsem to zkusila i na jaře.  Sázela jsem hned, jak přešly mrazy - to je právě toto období.  Abych nebyla obalená blátem, tak jsem na povrch záhonu rozhodila vrstvičku písku (asi tak 2 cm) a... celý příspěvek >
Jahody ze stromu - záhada, 11.3.2009
Stratifikace je vytvoření optimálních teplotních a vlhkostních podmínek pro semena. Teplota pro stratifikaci různých semen může být rozdílná, vlhkost je pro všechny druhy semen shodná. Nejlépe připravíme vlhké prostředí pro semena ve směsi čistého... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
Pokud jsou ty pupeny od předloňského roku, tak nemá cenu je nechávat. Toho řezu se opravdu nebojte a vezměte si mustr z obrázků paní Oliny.  Rododendron zcela jistě obrazí a vzpamatuje se. Do toho řezání se opravdu pusťte co nejdřív!  -... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
Rododendrony potřebují ke zdárnému růstu lehkou a kyselejší půdu. Začala bych tím, že bych odstranila vrchní vrstvu zeminy a vyměnila bych jí za rašelinu smíchanou s trochou písku. Pak bych celou rostlinu omladila řezem.Staré rostliny snáší řez bez... celý příspěvek >
kalokvět, 10.3.2009 Obsahuje fotku
Jani, mohl by to být kalokvět.  Vypadá trochu jako okrasný česnek, ale je mnohem větší.  Zdravím - Daniela.
Myš - jak se jí bavit?, 9.3.2009
Skelná vata je prevít, to by asi kočičkám vadilo. A s jedem jste také nepochodili? Vím, že se prodávají takové malé pytlíčky s otráveným zrním.  Zdravím - Daniela.
Myš - jak se jí bavit?, 9.3.2009
Když uteče písmenko, tak se člověk může i  "bavit".  V jedné písničce se zpívá: "...pustíme tam kocoura, on tu myšku vyšťourá..."   Opravdu jste nezkoušeli pustit do prostoru mezi střechou a stropem... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 9.3.2009
Na vyrobení pytlů nemusíte mít žádnou svářečku.  Já je svařuji pistolovou pájkou. Na prkno dám konce, které potřebuji svařit, přitisknu je k sobě laťkou a konce přejedu pájkou. Drží to dobře. Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika