Příspěvky uživatele - jirilan

Moruše, 9.4.2017 Obsahuje fotku
Moruše snese všechno. Pěstuji z nich živý plot, který každý rok ořežu skoro až na kmen.
Už vám leze podzimní česnek?, 16.3.2017
Neváhejte a saďte!
Muchovník olšolistý - Amelanchier alnifolia, 18.2.2017
Nejlépe odkopky.
Včely na malinách, 7.8.2016
Pane Vysloužile píši zde něco pro mne samotného vzhledem ku včelám nečekaného.  Vážím si vašich fundovaných znalostí a jejich šíření zde na fóru. Překvapuje mě vaše zbytečná nedůvěra k mému příspěvku.
Včely na malinách, 6.8.2016
Nerad vnucuji svůj poznatek, ale ta nedobrá chuť a velice tmavá barva byla silně ovlivněna třešňovou šťávou. Pokládám se za realistu a nikdy bych zde nepsal něco co by bylo nedostatečně prokázané. Záměrem mého příspěvku bylo pravdivé vylíčení určité... celý příspěvek >
Včely na malinách, 3.8.2016
Psal jsem o medu, který vznikl sáním na zřejmě padaných třešních. Nebyl to med z květů třešní. Proto ta velice tmavá barva a chuť posunutá k chuti třešní. Očekával jsem chuť medovou, ale... 
Včely na malinách, 1.8.2016
Včely když nemají v teritoriu pastvu, vrhají se na ovoce. Osobně jsem zažil třešňový med. Byl dehtové barvy a docela hnusný.  Letos mi hospodaří na Malvazince a broskvích. Plody Malvazinky jsou téměř k nepotřebě, protože stačí malé napíchnutí a... celý příspěvek >
Malvazinka, 24.7.2016
Mám Malvazinku v Bradýse n/L a zatím je docela kyselá. Je dosti napíchaná vosami, většinu úrody asi seberu pod stromem. Mám na Malvazince naroubovanou Zelenou renklodu a Nancy a to je jiná chuťová kategorie. Malvazinka je z mých sliv nejvíce chutná... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2016, 6.7.2016
Je akorátní. Také jsem česnek vyndal a dal sušit.
Kroucení natě cibule, 3.6.2016
Netkanou f. jsem na cibuli zkusil a osvědčilo se.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 31.5.2016
Teď dosti rychle vysychá voda v nádobkách s řízky. Myslím, že by bylo dobré zalévat dešťovou vodou, aby se nezvyšoval poměr rozpuštěných minerálů a neměnilo se nepříznivě ph.
Kadeřavost v květnu, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Druhotná kadeřavost se projevila u mě v tomto týdnu. Malé stromky, zcela bez kadeřavosti,  se nyní potýkají se silným napadením.
Muchovník - jakou odrůdu, 16.4.2016
Paní Lído, můžete vložitt foto vašeho muchovníku? Děkuji.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
V kelímku - nic moc. Zasadil bych je do papírových krabic vyložených nepropustnou folií. Později k nim dal hůlky, třeba z rákosu, které bych před přenesením na záhony, vně provázal provázkem. Pěstuji tak rajčata, která při převozu na zahradu mírně... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Zkuste předjarní postřik vápenným mlékem.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika