Příspěvky uživatele - Jan pěstitel

Mochyně peruánská, 11.2.2013
Je výhodné mochyni pěstovat například ve velkých 20 l barelech od fasádních barev a při hrozícím mrazíku ji ukrýt do kůlný a nebo garáže. Koupit hotové sazenice se mi zdá také lepší. 10 keřů je pro mě ale moc, tolik ji zas rád nemám, ikdyž je chuťově... celý příspěvek >
Papriky - škůdce semen, 28.1.2013
Já to o té mokré vatě četl, ale možné je všechno. Příroda si vždycky cestu najde. Za chvilku budou muset být mořena všechna semena.
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 28.1.2013 Obsahuje fotku
Tak tu čtu posledních několik reakcí na můj předchozí příspěvek. Ze starších odrůd mám slívu Ontário mimo to mám pod stejným názvem i jabloň. Malvazinku mám taky, ta se může rovnat s nektarinkami, ikdyž kolem slupky bývá dost nákyselná. Potom mám... celý příspěvek >
Papriky - škůdce semen, 28.1.2013
S červavými plody paprik se někdy setkávám, ale ti červi jsou tak vypasení, že by se do semene neukryli. Jednou nebo dvakrát se mi stalo, že semena neklíčila a když jsem odhrnul substrát tak u některých semen byli takoví bělaví průsvitní červíčci,... celý příspěvek >
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 28.1.2013
Je potřeba šlechtit nové věci, ale nesmí se zapomínat ani na staré odrůdy renklod, slív a mirabelek, které mohou být pro drobného pěstitele zajímavější než různí kříženci. Například zavařeným mirabelkám nebo renklodám se chuťově meruňky někdy těžko... celý příspěvek >
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 27.1.2013
Já teď mám na hodně let stopstav ve výsadbě, zahrada není nafukovací... Já některé novinky slivoní zkouším, ale nemusím mít úplně všechno a navíc dost často jsou ty ceny nehorázné a peníze jsou potřeba i na jiné věci než ovocné stromky. Podle mého... celý příspěvek >
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013
Jak píšu v předchozím příspěvku. Plovák umístit do tubusu, aby se omezil vliv vlnění hladiny a nastavit mu zarážkama mez pohybu nahoru a dolů. Netvrdím, že je to nejlepší řešení, ale za málo peněz málo muziky.  V žádném případě by... celý příspěvek >
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013
Tazatel si musí nastavit výšku hladiny podle toho, aby mu fungovala ta filtrace.  Ale pokud nemá s elektřinou žádné zkušenosti tak ať se do toho raději nepouští!
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013
Proč by ne? Bylo by to na stejném principu jako bimetalový termostat, který má základní funkci sepnout a rozepnout. Spínání a rozepínání by zajišťovala misto dvojkovu stoupající a klesající hladina vody.
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 27.1.2013
V odrůdových sbírkách se na celém světě v současné době uchovává přes 6000 vyšlechtěných nebo krajových odrůd, podnoží a planých forem slivoní, které lze zařadit nejméně do 20 různých botanických druhů lišících se nejen zeměpisným původem a počtem... celý příspěvek >
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013
Ty koncáky by byly profesionálněnší, ale úplně by stačil stykač. Když hladina poklesne kontakty se spojí a pustí dopouštění a při zvýšení hladiny rozpojí. Plovák umístit do tubusu, aby se omezil vliv vlnění hladiny a nastavit mu zarážkama mez pohybu... celý příspěvek >
Automatický hlídač výšky hladiny, 26.1.2013
A jak velké máte jezírko, že máte za den odpar ve stovkách litrů vody?
Automatický hlídač výšky hladiny, 26.1.2013
Reakci na tlak vody zajištuje právě ta expanzní nadoba... Plovák se stykačem by nemělo být složité vyrobit. Hlavně dobře zabezpečit elektroinstalaci a použít fíčko. A kam chcete vodu doplňovat? Pokud ji chcete používat na WC, tak bych se do... celý příspěvek >
Reklamace u mountfieldu, 26.1.2013
Tak ty různé kyseliny šťavelové a další věci co se v trávníku nacházejí jsou mnohem agresivnější než voda. Pokud se jedno nebo druhé dostane například do ložisek, tak je to způsobeno jejich nekvalitou. Vůbec všechna ta bezúdržbová ložiska jsou... celý příspěvek >
Reklamace u mountfieldu, 25.1.2013
Ano, to je taktika některých prodejců, udělat z lidí blbce, kteří si za všechno mohou sami a mnohdy ty jejich argumenty urážejí váš zdravý rozum, ale to je jen taková jejich hra...  Když tam kolem popochází například 10 zákazníků, někteří... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika