Bougainvillea



Rozinka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 4.182 (?)
21.4.2011 21:35

Určitě nic nepokazíte když ji zaštípnete hlavní výhon, krásně se rozvětví. Já ji vždy na jaře přistihu a tvaruji jak potřebuji aby mi rostla. Z jedné mám stromek a druhou pěstuji jako převislou. Už mi taky raší ale s letněním ještě počkám až po "zamrzlících" Sluníčko se na nás krásněa všechno chce ven na svá stanoviště. Už se taky nemohu dočkat až to krásně pokvete. Zdraví Rozinka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host, 28.9.2004 15:56, zobrazeno: 15456x
Poradí mi někdo, co mám udělat s touto květinou v zimě? Již jsem jí uklidila a najednou jí začli opadávat listy. Děkuji marcela.pataky@volny.cz
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 27.10.2004 12:20
Tim se nemusite znepokojovat,ja ji mam nekolik let a vzdy na podzim ji opadavaji listy. Zustane ji vzdy jen par listu,ale na jare zase obrazi. Mam ji pres zimu v studene zimni zahrade a pak mi kazdy rok pekne kvete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 97.90 (?), 4.5.2007 9:25
Ano, také mám tuto rostlinu v zimní zahradě, kde je přez zimu teplota 5-10st. Ještě před zimou ji skrátím na 30cm. Na jaře obrazí a později kvete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.66 (?), 7.5.2007 11:13
Mě na podzim krásně kvetla, pak jí opadaly květy i listy, měla jsem na zimu v zimní zahradě. Teď na jaře však stále vypadá suchá a i přes všechno sluníčko a světlo po lístečku ani památky :(. Nemá se na jaře nějak zastřihnout? Nevím si s ní rady :(.
Lenka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.66 (?), 7.5.2007 11:14
PS: Na zimu jsem ji také, ale ted na jaře nic :(
budu vděčná za každou radu a názor
Lenka
lenkahlinecka@gmail.com
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 150.27 (?), 12.5.2007 17:26 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 21.4.2011 19:36

Začala mi vyrážet bugenvilea už má cca 20cm výhonek, ale loni měla výhony dva, jen bohužel nevyrazil.Chtěla jsem se zeptat kdybych ji nyní zastřihla- rozvětví se? Bude košatější, nebo s ní nemám nic dělat a nechat to na přírodě?Prosím poraďte mi. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Rozinka - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 4.182 (?), 21.4.2011 21:35

Určitě nic nepokazíte když ji zaštípnete hlavní výhon, krásně se rozvětví. Já ji vždy na jaře přistihu a tvaruji jak potřebuji aby mi rostla. Z jedné mám stromek a druhou pěstuji jako převislou. Už mi taky raší ale s letněním ještě počkám až po "zamrzlících" Sluníčko se na nás krásněa všechno chce ven na svá stanoviště. Už se taky nemohu dočkat až to krásně pokvete. Zdraví Rozinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 21.4.2011 22:35

Díky, taky ji mám zatím doma- ven dám jako vy až po zmrzlých, udělala za 14 dní velký pokrok krásně vyrostla, takže se jí daří dobře, já ji zítra trochu přistřihnu vrcholek a budu se těšit na bohaté květenství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
silvie - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (128) - 60.2 (?), 3.5.2011 16:01

Já jsem to už vzdala s Bungavilleou, myslím,že je po ní, nasadila jsem ji v sobotu na záhon v zahradě, buď půjde nebo ne, ale dnes mě zaskočil sníh a zima, tím jsem ji asi odrovnala úplně.Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika