Příspěvky uživatele - Libor1

Série Top, 31.8.2013
Je to ako som pisal p. Rostislaviku, mal som zalusk na Tophit (viem ze je neskory), lenze doslo k zamene stepov a tak mi teraz padaju z prestepeneho terminalu ovalne Topkingy. Toptaste tam je tiez nastepeny, ale nizsie na 3 letorastoch (daval som... celý příspěvek >
Série Top, 31.8.2013
Tak Petre, p. Milosi, z mojho Tophitu bohuzial je zrejme Topking (niekde doslo k zamene stepov). Zreje par dni po Hanite (ta konci),  plody praskaju a opadavaju (toto presne sedi s popisom Topkingu) a chutovo nenadchyna (pachut travy?), asi... celý příspěvek >
Aprimira, 31.8.2013
Nechcem ti kazit Palo nadsenie, ale tvorcovia Aprimiry po rokoch podozrievavych reakcii z Holandska (nenasli geny marhule) priznali ze to nie je krizenec marhule (APRI... - Orangered) s MIRAbelkou, ale len MIRA-belka. Link som daval davnejsie -... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 26.8.2013
Nero mam na viacerych stanovistiach a kym na slnecnom mal urodu, v polotieni takmer nic... Tam zamyslam preockovat, taktiez z dovodu pomerne velkych kostiek. Na slnecnej pozicii, kde sa mu dari ho nechavam. V porovnani s Venusom co mam z Mountberrry... celý příspěvek >
TopTaste?, 26.8.2013 Obsahuje fotku
Samozrejme mate pravdu, vdaka za postreh, nie je to Toptaste ale zrejme Topking. To mam za to, ze mam viac odrod na strome a potom stracam prehlad. (poprosim fotku odstranit).  Toptaste je vacsi, sladsi a kostku treba tahat silnejsie z plodu -... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 26.8.2013
Palo, krasna uroda na pergole. Zaujimalo by ma, preco si Venus vyradil - u mna chutovo oproti Neru sladsi, chutnejsi, bezsemenny a rastie bez postrekov, i ked bobule nie su velke. Zvazoval som preockovanie Nera Venusom, len ma prekvapilo, ze si ho... celý příspěvek >
TopTaste?, 26.8.2013 Obsahuje fotku
Zopar spadnutych Toptastov som zrovnaval s Hanitou. Od kostky idu vyborne obe odrody, velkostou su si tiez podobne, chutovo ma zatial navrch mierne kyslejsia/aromatickejsia Hanita, ale ta je v optimalnej zrelosti - zlatista duzina, kym Toptaste ju me... celý příspěvek >
Suncrest (dotaz), 26.8.2013 Obsahuje fotku
Zacina dozrievat Suncrest. Prva uroda ca. 20 plodov presvedcila, ze sa jedna o jednu z lepsich, vacsich a chutnejsich neskorsich broskyn - RH+25. Oproti RH su plody pevnejsej konzistencie, lahodnej zaujimavej chuti, velmi dobre oddelitelne od kostky.... celý příspěvek >
Série Top, 20.8.2013
No ja som celkom zvedavy na moj tohorocny Tophit. Mal by to byt jeden z lepsich topov aspon papierovo. Tak dufam ze bude i chutovo. Topend mam tiez, ale Hanita mi pride aromatickejsia.
Série Top, 20.8.2013
U mna zreje Toptaste po Hanite, ktora je prave optimalne zrela a chutna. Toptaste ide hned po nej. Este je tvrdy, aj ked vyfarbeny uz par tyzdnov. Ale Ivanka je  trochu juznejsie, takze pomaly to moze byt u Stana zrele. U mna asi o tyzden.... celý příspěvek >
Série Top, 16.8.2013
Ono je niekedy dobre vediet i to kto je autorom hodnotenia. Tato tabulka je sucastou prezentacie TOPov a jej autori su z Geisenheimu (su tvorcami TOPov). Mozno to je ten hlavny dovod, ze ostatne odrody (od konkurfencie z Hohenheimu - Katinka,... celý příspěvek >
Katinka - termín dozrievania, 12.8.2013
Tak vitajte v klube p. Rosti@slaviku. Nie je to prijemne, ked clovek po rokoch pestovania zisti, ze mu predali nieco ine... Mne Opal nastastie chuti a tak som vlastne rad, ze ho mam. Mozno dopadnete s Vasou falosnou Lemedou podobne, ak nie, este sa... celý příspěvek >
Katinka - termín dozrievania, 12.8.2013
Skoda ze nevieme polohu... Na Poprad by to zrenie Katinky nebolo mozno este neskoro, na zapadnu cast uz ano - Katinku mam tu uz min. 3 tyzdne zjedenu. Predajcovia su rozni, i moj Herman rodi Opaly
Čím je nakažená tato hruška?, 9.8.2013
Vdaka za pomoc. Skusim Baycore zo starej zasoby. Dufam ze zabere. Divne ze v takomto horucom a suchom pocasi ma huba schopnost sirenia sa... Nashi nenapada - rovnako ako hrdza. Este so nasiel aj typ na slnecny upal sucho/vysoke teploty - tie... celý příspěvek >
Topfirst, 9.8.2013
Vidim to na zle meno odrody - MiddleSECOND by bola vhodnejsia. Katinka zreje skor, chutovo je lepsia, takze ani First a mozno ani Top tam nevidim .
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika