Příspěvky uživatele - Libor1

Hurmikaki, tomel japonský, 25.10.2013
Gratulujem! Zaujimala by ma ochrana v zime - ako chranite? Mne moj Dunaj odmrzol prvu zimu (ale bolo -25) a teraz mi len podnoz rastie. Co chutovo?
Pozdní slivoň Presenta, 21.10.2013
Nazdar Jano, termin zrenia Topendu u mna je koncom IX, takze je davno po nom, ako som pisal vo vlakne Topend. Presentu mam ale ste malu, minuly rok dozrelo par prvych plodov par dni po Topende, boli mensie, ale na hodnotenie su 3 ks malo. Topend... celý příspěvek >
Topend plus, 21.10.2013
Hoci bolo dnes u mna 22 stC a rajciny stale cerveneju vonku, po Topenede od konca septembra uz nie je ani tuk. Zvycajne zreje koncom IX, tento rok ale zmekol este skor a pred dosiahnutim optimalnej zltej farby a sladkej chuti, slivky zvodoveli a... celý příspěvek >
Topaz, 10.10.2013 Obsahuje fotku
S Topazom mam zatial len dobre skusenosti, v 5 roku na M106 je uroda i bez postrekov vyborna, kvalita plodov tiez a chutovo je na spicke. Z dovodu jeho nachylnosti na rakovinu v oblasti stepenia je doporucovane volit ine podnoze nez M106 alebo... celý příspěvek >
Rajka, 22.9.2013
Mam Rajku na A2 5-ty rok. Oproti odrodam na M106 rastie vyrazne silnejsie a zatial ma male urody. Rezem len v lete a mierne, konare sa snazim ohybat, ale vitalita i tak smeruje zatial do rastu. Dufam, ze casom sa presmeruje i do plodov, ktorych... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 13.9.2013
Charneuska je pre mna jedna z najlespich. Korenista prichut tam trochu je, vlkostou plodov predci ostatne tiez. Jedine minus je ze uz pomaly nebude, takym tempom mizne.
Trojica najlepších, 13.9.2013
Bohuzial ten Topking nevydrzal na strome a plody padali kazdy den same, ale ani posledne ktore som jedol, hoci maksie a zrelsie chutovo nepresvedcili. Ale mozno nemali svoj rok (pada i Topend, to nikdy nebolo), ako marhule tento rok u mna, dam mu... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 11.9.2013
Broskyne i reva su fajn, ale slivove gule z nich neuvaris :). Z Hanity sa tento rok podaril i lekvar a vobec nie zly, i ked to bola zmes i z Topkingov a Toptastov. Fadna chud predcasne padajuceho Topendu tento rok nema sancu na Hanitu. Neviem cim to... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 10.9.2013
Palo, nechces toho naraz privela? To mi pripomenulo inzerat na miesto sekretarky - Hladame 20 rocnu Miss, s 25 rocnou praxou. 100% odolnost na sarku ma Jojo, avsak Pseudomonu u mna neprezilo, ostatne odrody s nou vedia viac/menej uspesne... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 10.9.2013
Iste mate pravdu. Zazil som to pri marhuliach - Kioto 2 roky super, tento rok nic moc... Vo vyssich polohach, kde este nedavno bola Katinka asi neskore slivky nema vyznam sadit - nedozreju... Su ale odrody ako Katinka ci Hanita ktore su pravidelne... celý příspěvek >
TopTaste?, 10.9.2013
Toptaste u mna druhym rokom hodnotim pozitivne. Oproti minulemu roku nezasychal pri stopke (co je mu casto vytykane), chut nebola presladena (ako v 2012), ale prijemne sladka, i ked s menej kyselinkami a menej stavnata (to je ale + pre... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 10.9.2013
Na Topend je este zavcasu, ale napriek tomu uz opadavaju maksie plody s este zelenou duzinou fadnej chuti. Neviem ci je to vplyvom bohateho zarodenia, dufam, ze este naberie chut a aromu. Posledne chutovo vyborne slivky som dojedol dnes - C. Rodna.... celý příspěvek >
Série Top, 1.9.2013
Hanita ide od kostky uplne bez problemov. Je to vynikajuca, chutna odroda. Ma i par nevyhod - sklon k dierkovitosti listov a obcas monilia plodov, ale dobra chut to bohato vyvazuje.
Série Top, 31.8.2013
Zdravim Jano, zatial sa mi vdaka chuti, apetitu rodiny a mensiemu stromu z Hanity nepodarilo nic spracovat, ale je pravda, ze stavnata je hodne. Nemyslim, ze byto pri lekvare, ci kompote malo moc vadit - marhule sa kompotuju este maksie a pri lekvare... celý příspěvek >
Aprimira, 31.8.2013
Palo, k Aprimire len Bolkove - Kde udelali soudruzi z NDR chybu?  Chyba sa stane, udajne i v Cacaku sa jej nevyvarovali... Horsie je ked skolky po vyse 2 rokoch stale dalej predavaju Aprimiru ako medzidruhoveho krizenca. Pokial ale chutovo ide o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika