Příspěvky uživatele - new dawn

Červené listy viniča - čo sa stalo?, 22.8.2012
ps - navíc tazatel píše, že se zbarvily jen spodní listy potom, co posekal trávu..., ostatní má zelené...
Červené listy viniča - čo sa stalo?, 22.8.2012 Obsahuje fotku
Dovolím si oponovat, to není stolbur, ten vypadá jinak - viz přiložená fota.  Lída
Starkl - zkušenosti, 10.1.2012
Podle toho výběru - je to taková pestrá směsice všeho možného - bych to asi riskla a objednala. Dalo by se i jinde, ale zas byste i u levnějších cen platila víckrát poštovné.           Lída
Malé zahradní jezírko 2 x 1,5 m, 10.1.2012 Obsahuje fotku
A takhle vypadalo o rok dřív...           L.
Jak zkombinovat tavolníky (spirea) do živého plotu?, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Vyšší tavolníky dorůstají tak 1,5m - jak chcete 2m plot?? Barvy květů jsou od bílé přes růžovou až po purpurovou, liší se i stavbou keřů a tvarem i barvou listů. Jinak by šlo mezi ty opravdu vysoké tavolníky namíchat třeba vajgélie, jsou také... celý příspěvek >
Co je to za cypřišek?, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Ještě přikládám fotky z netu těch, co se u nás v HK dají koupit (těch vyšších, když z toho má paní plot), jinak jich je víc, ale nejsou tak běžně ke koupi...  Lída
Neznámá náročná žlutá růže, 5.4.2011 Obsahuje fotku
Gloria Dei - foto
Čertkus, Hlaváč, Chrastavec, 22.3.2011 Obsahuje fotku
Rozdíly viz obr...
Denivky v nádobě, 11.1.2011
Na LB se je možné ještě podívat na loňský letní katalog, je tam spousta denuvek - i "miniaturní" kolem 40cm. Bohužel ty fotky nejde přiložit, mají jiný formát než jpg.           Lída
Kdo to ví, odpoví, 2.1.2011 Obsahuje fotku
Euonymus má spoustu druhů a odrůd -opadavé, stálezelené, nízké, vysoké, plazivé (ty vylezou třeba tři metry do výšky po zdi). Navíc není vůbec náročný a lehce se množí.           Lída
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 20.12.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem dneska ráno vyfotila mou beallaru, ten spodní kvítek už dokvétal a pak odpoledne odpadnul. Ale poupata vykvetla všechna  :-)))       Lída
Beallara Peggy Ruth Carpenter, 1.12.2010 Obsahuje fotku
Bylo to podle fotek z vyhledávače, zadala jsem "orchideje" a jela... Třeba fotki.com, orchis.ru, gardenworldimages.com ap. Ono totiž když jsem ji kupovala, tak tam byly stejné, ale do růžova, některé měly jedem květ růžový, druhý bílý - říkala jsem... celý příspěvek >
Albizia, 12.11.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem zkusila trochu zapátrat. Cassia corymbosa snáší lehký mrazík do -5°C, pak se musí zazimovat. Kvete od července do konce října, pokud má (třeba v zimní zahradě) dost tepla a světla, tak i déle. Albizia julibrissin by měla kvést růžově a... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 31.10.2010
Je to pochvala!!  Až to bude osázené a rostliny se trochu rozrostou, tak to bude moc hezké...           Lída
Aprimira, 31.10.2010
Také by mne to zajímalo, pod názvem "aprium" a "pluot" jsem už před delším časem našla na netu řadu odrůd křížence meruňky a švestky, v nabídkách jsem je zatím neviděla. Docela by mne lákalo je zkusit - jestli ale stojí za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika