Příspěvky uživatele - new dawn

Plevel, 8.7.2013 Obsahuje fotku
Napadla mne játrovka a šťavel růžkatý (ten sice nevypadá jako mech, ale je to také nezmar). Přikládám fotky.   Lída
Šárka na listoch?, 26.5.2013 Obsahuje fotku
Může a nemusí. Kromě šarky se dělají kroužky na listech i u nekrotické kroužkovitosti. Šarka se většinou projevuje i propadlinami na plodech.  Lída
Silenka vs Knotovka, 22.5.2013 Obsahuje fotku
Fotky :                    Lída
Identifikace trávy, 8.5.2013
Trávu v trávě herbicidem nezlikvidujete a ručně ji asi vytrhávat nebudete, ať se jmenuje jakkoliv.     Lída
Virus pestrokvětosti tulipánu?, 8.5.2013 Obsahuje fotku
Také NEJSOU virózní:
Co je to za květinu?, 6.5.2013 Obsahuje fotku
Pan Josef má pravdu, je to hořepník. Přikládám návod z netu: Umístění  Světlé místo, ne plné slunce. Teploty od 15 – 25 C. Péče  Během kvetení udržovat půdu vlhkou, hnojit každý týden. Nemlžit, snadno zahnívá. Po odkvětu se většinou... celý příspěvek >
Malý jehličnan do předzahrádky, jižní strana, 6.5.2013 Obsahuje fotku
Tak mne napadl Chamaecyparis pisifera 'Boulevard' (v 2-2,5, š 1-1,2m), Camaecyparis obtusa 'Nana gracilis' (v 1m) nebo 'Marian' (v 1-1,5m), Picea pungens 'Montgomery'(v 1,5m) nebo 'blue Diamond'(v 2,5m). Ale osobně bych dala přednost jalovci (snáší... celý příspěvek >
Čechřice vonná a růže stolistá, 16.4.2013 Obsahuje fotku
Stolístky mají i na netu, ale je jich velké množství různých. Moje je Rosa centifolia à doubles Violettes - viz fota.           Lída
Lilie, 28.2.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem koukla, co mám ve fotkách...
Nevíte náhodou název této růže?, 10.2.2013 Obsahuje fotku
Takže když to shrnu : růže tak max.do r.1972, výška přes metr, vonící, barva rúžovožlutooranžová, poupě štíhlé +z vnější strany žluté, otevřený květ růžovější +lístky u otevřeného květu se podvinují ze stran dospodu a tvoří špičky, listy jsou... celý příspěvek >
Nevíte náhodou název této růže?, 5.2.2013 Obsahuje fotku
A nemohla by to být klasická Gloria Dei? Viz přoložené obrázky...
Nevíte náhodou název této růže?, 5.2.2013 Obsahuje fotku
Třeba tyhle jsou podobné. Z té fotky není poznat, jestli vevnitř byly růžová (otevřenější květ) nebo červená (menší poupě), jestli byla vyšší nebo nižší...  Lída
Jak pěstovat krásnoočko, 29.1.2013 Obsahuje fotku
Ono krásnooček je víc druhů, některá jsou krátkověké trvalky a některá vysloveně letničky, které se většinou samy přesévají.     Lída
Amelanchier alnifolia nebo lamarckův?, 25.1.2013 Obsahuje fotku
Takhle vypadal malý lamarckii v květu a na podzim (nestříhám ho, chci z něj vícekmenný strom - bez střihu dorůstá snad okolo 3,5m). Plody bohužel na fotce nemám.           Lída
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 8.11.2012 Obsahuje fotku
Philodendron erubescens...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika