Příspěvky uživatele - new dawn

Chlupatá housenka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Já jsem pro toho přástevníka medvědího, uvádějí i výskyt na malinách - prý se housenky za poledne vyhřívají na sluníčku  :-))           Lída
Neznám jméno -?, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dneska potřebuji poradit já. Sousedka má na záhoně drobnou kytičku, v květu dosahuje výšky do 10ti cm. Jméno neví. Kytička má ráda spíše polostín a vlhko. Dělá polštářky, snad se vysemeňuje okolo tím, že vystřeluje semena. Připadá mi... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat na obrost torza stromu?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Mám přes podobný strom (zatím ještě větve má, ale dožívá) přehozenou růži (z řízku, asi R.multiflora). Na dva roky staré fotce je ještě malá dole, ale teď má šlahouny 4m dlouhé a prorůstá celou korunou. Když kvete, je to krása...  Lída
Gladioly (mečíky), 14.2.2014 Obsahuje fotku
Tyhle už to nebralo...
Gladioly (mečíky), 14.2.2014 Obsahuje fotku
Bohužel Růženku mám jen blbou fotku- viz přiložená.        Lída
Ako sa volá táto rastlina?, 23.1.2014 Obsahuje fotku
Podle fotek na netu by asi měl mít pravdu p.Janča s "roketou". aspoň mi to tak připadá.    Lída
Farby jesene v záhradke, 13.11.2013 Obsahuje fotku
Také přidám pár fotek - byly to nádherné barvy, teď už je listí opadané...  Lída
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Ano, petice uspěla, ale z toho, co jsem potom četla, je to zatím jen zastavené a odložené, stromy se budou znovu posuzovat - Povodí Labe se nechce dát.           Lída 
Hledani semenacku kastanovniku jedleho podle listu, 13.11.2013
Ne, byla to ta samá. Přece nevyroste za pět let do druhého patra. Narodila jsem se v polovině minulého století a už jako dítě jsem si pod ní hrála, byl tam kolotoč. Stačilo mi jen přelézt plot a byla jsem tam  . Lída
Co je to za odrůdu?, 24.10.2013 Obsahuje fotku
Přikládám jen dvě asi dva roky staré, víc jsem jich nenašla. Dozrálé je červenofialové            Lída
Rez hrušňová na letorostech, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě mám dvě mladé hrušně. Bohužel díky špatnému počasí v době kvetení jsem je nestihla postříkat proti rzi. Na Pařížance byly napadené listy a plody, které opadaly, ale podzimní Armida to odnesla mnohem víc - má hodně napadené i... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, ještě se tady moc nepsalo o nektarince Venus. Zvolila jsem ji proto, že dozrává až počátkem září, tedy s odstupem od broskvoně Red Heaven, kterou na zahrádce mám. Stromek mám teprve třetím rokem, letos měla první úrodu . Fotky... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 27.8.2013 Obsahuje fotku
No nevím, jestli tavolu zkrotíte až tak moc.Pořádně začíná růst tak třetím rokem na stanovišti a pak růst spíše zesiluje, než polevuje... Přilkládám fotky, jak vypadal kousek jednoho z mých záhonů po založení v r.2010 a teď v r.2013. A to jsem... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 13.7.2013 Obsahuje fotku
Také něco málo posílám...           Lída
Jak ostříhat popínavou ostružinu, 8.7.2013
Vršek prutu přihrnout trochu zeminou, zakoření. Stačí i jen zatížit, aby se dotýkala země, zakoření také - dělá mi to sama, když má prut delší než 4m a dotkne se země na druhé straně opory. Druhá možnost je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika