Příspěvky uživatele - new dawn

Albizia, 31.10.2010 Obsahuje fotku
Posílám fotky obou plodů, třeba si vzpomenete, co jste jedla  :-))     Lída
Krásky léta, 29.10.2010
krásná neznámá = montbrécie...
Krásky léta, 29.10.2010 Obsahuje fotku
...pár keříků...
Krásky léta, 28.10.2010 Obsahuje fotku
...řimbaba a další...
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.10.2010 Obsahuje fotku
Také jsem letos (až koncem léta) založila minijezírko. Ještě potřebuje zarůst rostlinami.           Lída
Je to bylinka?, 6.9.2010 Obsahuje fotku
No jistě, třeba ty na přiložených obrázcích...  Chce to jen hledat...         Lída
Určení květiny děkuji, 17.8.2010 Obsahuje fotku
Z té fotky toho není moc poznat, ale podle p.Josefa jsem zadala do vyhledávače "hvozdíkové" a v obrázcích se mi objevil jeden, co mi fotku hodně připomíná. Na internetové fotografii (přikládám) by měl být koukol.    ... celý příspěvek >
Neznáte tuto květinu?, 5.8.2010 Obsahuje fotku
Máte pravdu, je to Agapanthus albus, našla jsem fotku - přikládám. Ten křín jsem myslela podle té první fotky, je tomu dost podobný...           Lída
Je to šarka?, 20.7.2010 Obsahuje fotku
Šarka vypadá takhle - viz obr. Jinak mám stejný názor jako p.Stanislav.    Lída
Kočky v zahradě, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Pro 112.73  --  Kočky chované v bytě se kastrují z toho důvodu, že pokud nejsou kryté, trpívají (a i umírají) na záněty dělohy. Kocouři chovaní doma se kastrují proto, že i v bytě mají potřebu si značkovat teritorium.Takže zbytečné to... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Sice nejsem trávníkář, ale kornatka má růžové mycelium (viz obr.). Jinak u mne tak vypadá asi polovina trávníku, vedle sousedi ho mají kromě pruhů u chaty už celý červenohnědý... Na ta horka letošního léta ten váš trávník vypadá docela... celý příspěvek >
Neznáme jméno, 12.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, švagrová si koupila pěknou kytičku, zřejmě skalničku. Neměla jmenovku a zatím se nám ji nepodařilo nikde na netu najít. Znáte někdo její jméno?           Děkujeme - zdraví Lída
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 10.7.2010 Obsahuje fotku
Ještě fotku...
Co místo pryšce?, 2.7.2010 Obsahuje fotku
Nebo nějaký keřík - zimolez, korunatku...     Lída
Jahody - která odrůda je ta nej?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Posílám ty Karmen na ukázku, jsou na normálním velkém talíři.   :-)))  Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika