Příspěvky uživatele - tulipanek

Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 1.4.2014
Děkuji, moc pěkně to vypadá, tak nějak si to představujeme. Neměla byste prosím ten plánek ještě někde založený, pro inspiraci?
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Děkuji, vyhledám si podrobnosti o zmíněných keřích a budem se snažit vymyslet nějaký plánek :-), tak nám prosím držte palce.
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Děkuji, ano určitě nějakou kalinu, zjistím si, jak určité druhy narostou.
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Bohužel zřejmě budeme muset nakupovat v zahradnicví, nemáme moc známostí :-), abychom získali rostliny ze sousedství. Zrovna tento víkend jsme si pořídili pár zimostrázů - Buxus sempervirens 'Arborescens', hortenzii - Hydrangea arborescens... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Chtěli bychom na zahradě podél plotu vysadit pás keřů cca 20 m, ale více než o stříhaný jednodruhový živý plot stojíme o pestřejší alternativu. Rádi bychom použili, jak keře stálozelené tak hustší keře kvetoucí, které by měli dorůst tak 1,5-2,5 m... celý příspěvek >
Mohu v březnu vysadit sazenice pivoňky a hosty?, 10.3.2014
Jé děkuji, tak to tedy udělám co nejdřív
Mohu v březnu vysadit sazenice pivoňky a hosty?, 10.3.2014
Neodolala jsem a koupila v Lídlu trvalky - mix hosty a pivoňku - Paeonia Sarah Bernhardt, nejsou v kontejneru. Bohužel na obalu není uvedeno, kdy je vysadit do záhonu. Co jsem se dočetla, tak pro pivoňku se uvádí jako nejvhodnější doba pro sázení... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 21.10.2013 Obsahuje fotku
Dávala jsem stejný dotaz ohledně identifikace ještě na jednu anglickou stránku, zde byl odpovídající také profesionál, který má zahradnickou firmu Clockhouse Nursery. Našla jsem si i jejich stránky a píší tam, že v oboru rodina podniká již po... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 17.10.2013
Tak mi paní Renata nechala ověřit jména těch našich Heucher a mám radost, že je máme pojmenované :-), paní Květa je znalec , protože jste  se shodly: 1. 'Marmalade' 2. 'Mahogany' 3. 'Georgia peach' 4. Heucherella... celý příspěvek >
Trvalka s tmavočervenými listy, 17.10.2013
A co třeba Euphorbia polychroma 'Bonfire' - pryšec mnohobarvý nebo Euphorbia amygdaloides ´Purpurea´ pryšec mandloňový? A nebo jak již zmínila paní Lída nízký keřík Berberis - např. Berberis thunbergii f. atropurpurea 'Bagatelle' - dřišťál thunbergův... celý příspěvek >
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Kéž by, moc děkuji.
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Děkuji, už se té zimy tolik nebojím, jen abych keříky přikryla včas, zatím jsem půdu nad kořeny zasypala kůrou. Ano stránky zahradnictví Havlis občas navštěvuji pro inspiraci k nákupu rostlin. Goshiki si určitě na jaře seženem
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 13.10.2013
Děkuji za odpověď , bílou textilii budeme shánět, prý je lepší než černá, protože propouští světlo, stačí ji tedy jen přehodit, nemusí se nějak fixovat obmotaným provazem? A co s opadavou magnolií na kmínku ( polokmen), měla by se také přikrýt a její... celý příspěvek >
Jak se starat a chránit stálezelené keře před zimou?, 12.10.2013
Vysadili jsme letos do zahrady několik stále zelených keříků (Rhododendrony, Pieris Japonica 'Little Heath', Prunus laurocerasus, Photinia fraseri 'Little Red Robin', Leucothoe Walteri 'Zeblid®', Skimmia japonica 'Rubella', Ceanothus thyrsiflorus... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 6.10.2013
Děkuji paní Lído :-), Floxy máme takové vysoké a ještě jsem je nestříhala, tak se budou hodit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika