Příspěvky uživatele - tulipanek

Choroba meruňek, 25.7.2014 Obsahuje fotku
Jedná se také prosím o strupovitost meruňky?
Určení názvu růže, 17.7.2014
Zřejmě se jedná o růži - Rosa 'Meinzer Fastnacht' ( synonyma: Blue Moon, Sissi), opravdu krásně vůní (ano dá se říct po citronu, ale každý to může vnímat jinak), má barvu světle fialovou - lila. Zadáte-li si název do vyhledávače, zjistíte dle... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 13.7.2014
Krulichovi tu mají dobrá hodnocení, ale nenašla jsem tam, co potřebuji. U Lukon Glads bych se nakoupit trochu obávala, kvůli jejich recenzím zde. Zahradnictví Trvalky - Oldřich Hybš, má na internetu sice velký výběr, ale po zaslání objednávky do... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 13.7.2014
Naše zkušenost se zahradnictvím Trvalky - Hybš pozitivní není, jejich stránky zřejmě nejsou aktuální. Ikdyž mají uvedeno, že je spoustu rostlin skladem, po objednávce zde, nám přišla na email jen automatická zpráva: "Vaše objednávka byla přijata ke... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 13.7.2014
Děkuji i mavuň by se hodila . Jen ještě najít vhodné zásilkové zahradnictví, kde by měli větší výběr trvalek.
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 13.7.2014
Také mám problém sehnat konkrétní druhy trvalek (Echinacea purpurea ´Cheyenne Spirit´, Echinacea purpurea 'Raspberry Truffle', Echinacea purpurea ´Now Cheesier', Sedum hybriden ´Matrona´, Helianthemum hybridum ´Amabile Plenum´, Potentilla thurberi... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 5.7.2014
Jé díky, existují i červené hlaváče např. Scabiosa atropurpurea 'Scarlet',  Scabiosa 'Chile Black', Scabiosa atropurpurea 'Beaujolais Bonnets'.. ale asi budou vyšší a ne tak kompaktní. Pak jsem našla ještě kuklík  např. Geum ‘Red Wings’,... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 5.7.2014
Záplevák by se mi také líbil, ale nenašla jsem nízký, který by měl asi 40 cm.
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 5.7.2014
Osobní zkušenost s dlouhověkostí krásnoočka nemám, ale četla jsem o tom na několika místech. Jak ale pátrám více, vidím, že jinde se uvádí opak. Tak doufám, že se dají dobře množit semeny.
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 4.7.2014
Děkuji moc všem za návrhy, opravdu je toho více, než mě napadlo. Ze všech zmíněných mi ale padlo do očka nejvíc krásnoočko. Máme na zahrádce jen žluté a jedná se prý o dlouhověké trvalky. Díky Vašemu tipu jsem při hledání narazila na další s... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 4.7.2014
Přemýšlím, jakou květinu vyměnit za vlčí bob, který jsem kupovala jako Lupinus polyphyllus 'Camelot Red', ale kvetl spíše růžově s výškou až do 1 metru . Kromě kokardy, řebříčku, růže a denivky mě nic jiného červeně kvetoucího pro slunné stanoviště... celý příspěvek >
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 27.6.2014
Jé moc děkuji paní Lído
Co je to prosím přesně za rostlinku?, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Zde přidávám fotku oné šalvěje, letos již nakvetlé.
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Naše šalvěj, vypadá letos pěkně, nevím bohužel přesný název, ale je určitě okrasná, že? Na 1. obrázku je vidět, jak vypadala vloni, když jsem jí koupila po odkvětu a netušila jsem, co z ní vyroste. Na zbylých dvou fotkách nám už krášlí záhonek.
Darovaný hvozdík - letnička, dvouletka, trvalka?, 21.6.2014
No krásný ho máte, podobný tomu mému
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika