Příspěvky uživatele - Optus

Miki neustály prietok + studňa, 5.9.2019
To mikisyvy: z těchto ani jedno. Kdyby nebyla hladina tak nízko, tak třeba ENM 20 S OBTOKEM 230V.
Popel a PK hnojiva, 5.9.2019
PK sol Lovochemie se stále prodává, litr za 130 Kč.
Miki neustály prietok + studňa, 4.9.2019
To mikisyvy: v tomto případě jen čerpadlo s bypassem.
Naložené maso jde cítit po sádle, vyhodit?, 4.9.2019
To 139.9: sádlo (aspoň mě) vždy voní. Normálně vyudit, vyhodit se dá vždy. Ale velmi pochybuji, že by bylo maso zkažené. Krkovice je vždy prorostlá tukem, proto ji taky kupujeme, protože tuk dává masu chuť! Vyuď to, anebo upeč v troubě, a uvidíš, na... celý příspěvek >
Popel a PK hnojiva, 4.9.2019
To 180.6: nejsem chemik, neporadím, ale což takhle PRP SOL nebo novější NEOSOL? Nedávno jsem zde dal dotaz, zda jej někdo používá.....
Zavlažování stromů - dávkování vody, 2.9.2019
To 79.197: právě kolem té staré hrušky, cca70 cm od obvodu koruny, jsem před osmi lety vyvrtal 4 díry hluboké 130 cm, do kterých jsem vložil perforované KG DN 160. Do nich leju někdy i 3x týdně vodu.
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019 Obsahuje fotku
To 79.197: mám kolem stromů vytvořeny košilky, u menších stromů jsou vloženy maltovníky s uřezaným dnem. Zalívám cca 20x do roka, pochopitelně i obcas přihnojím. Dnes, konkrétně na ovocné stromy (39 ks, stáří 7, 5 a 3 roky, jen zákrsky a čtvrtkmeny)... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 29.8.2019
To radek.liberec: no 9000 Kč pořád není pár korun, ale za ty penize bych ji bral všemi deseti. Jenže! Buď se blbě dívám anebo blbě hledám, ale žádný polský web s takovou cenou jsem nenašel..... 
Používá někdo z vás PRP SOL nebo novější NEOSOL?, 26.8.2019
Pokud ano, jaké máte vysledky? Vyplatí se zainvestovat? Chci použít na zeleninu, ovocné stromy, okrasné stromy a keře, užitkové keře a na jehličnany - takže vlastně na vše.
Kaiserova elektrická udírna, 25.8.2019
To radek.liberec: dám ti dvakrát pár korun, když mi ji přivezeš. Třeba UWDS 70 je v Polsku za 16 000 Kč, u nás za 24 000 Kč. BBDS 70 za 18 000 Kč, v Česku za 26 000 Kč. Pořád nevidím těch pár korun.
Cukr, cukr a jenom cukr, 13.8.2019
Nezlobte se na mě, že navazuji na starou diskusi, doposud jsem o ní nevěděl. Od Jeremyny jsem pil kořalku poprvé v roce 2006, když z klokánie přiletěl do Česka. Pitná byla, to jo. A následky? Jak píše, po ránu (spíše k polednímu) hlava i tělo... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 13.8.2019
To 70.189: hygiena a kultura uzení je úplně mimo můj svět, ale i tak bych se do tvého masa s radostí zahryznul.
Melounovice, 9.8.2019
To 240.171: zaručený postup na melounovici? Vydlabat melouny, vhodit do bečky, nechat vykvasit, poté vypálit a nalít v zimě do ostřikovačů. Nedá se to pít a málo toho vyteče. Dvakrát jsem pálil, bylo to v roce 1974 a už bych do toho nešel.
Kaiserova elektrická udírna, 7.8.2019
To 84.190: proč zvláštní parta uzenářů? Na tvé otazky bych taky rád znal odpovědi, proto jsem založil toto téma. V mém předchozím příspěvku vypadlo slovo ASI "Proto se ASI musí kropit". Nevím, o jakých trubičkách na rozvod dýmu píšeš.
Kaiserova elektrická udírna, 6.8.2019
To 92.38: jenže piliny v "dymbox" hoří od sebe, piliny v elektrické (pokud použiji el. spirálu) hoří od té horké spirály. Proto se musí kropit, nebo být vlhké, aby ihned celý kastlík neblafl plamenem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika