Příspěvky uživatele - Optus

Co se zeminou po rajčatech, 3.11.2019
Dovedu si představit, jak tahám domů do mrazáku (poměrně rozměrné nádoby, jak píše zadavatelka Irony) a dávám je do mrazáku či zeminu vařím v zavařovacím hrnci, viz Milan HP. Taky píše, že to není zrovna levná záležitost. Jasně, že recyklace zeminy... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 31.10.2019
To 87.255: ale diskuze je o zbavení se krtků. A opět tvé navazování na staré diskuze! Ty je chceš namísto vyhánění a jejich likvidací chránit a využívat krtince, abys měl co do květináčů, namísto "normální" zeminy či substrátu. Takže jsi mimo téma.
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 30.10.2019
To Standa_HK_: s tím hrachem to je blbost!
Česnek po zeleném hnojení (hořčice)?, 29.10.2019
To Eiram: pokud bylo zelené hnojení zapraveno do půdy do poloviny září, tak nevidím problém. Já dávám česnek do země ke konci listopadu a zelené zapravuji do země do konce září.
Listopadový výsev zeleniny, 28.10.2019
Vloni jsem 2. listopadu zasadil množilku, není to ale šalotka jakou mají Francouzi na trzích. Tu samou jsem zasadil i 1. dubna a výsledek byl ten, že šalotku z listopadu jsem ze země vytahal 30. července, ale tu, co jsem sadil v dubnu, jsem sklidil... celý příspěvek >
Co to je za larvu?, 25.10.2019
To 172.14: já bych řekl, ze to jsou larvy zlatohlavka. Ikdyž dotaz na přírodovědce - viz tady.
Setí trávy, 24.10.2019
To 76.107: vloni jsem zasel trávu 20. října a perfektně vzešla. Na tuto sobotu mám v plánu zaset trávu na cca 340 m2. Takže ano, klidně zaset, aspoň se nemusí tolik zalívat.
Co použít na odlehčení zeminy, 22.10.2019
To 250.233: devět let sypu do půdy perlit (na 360m2 jsem již nasypal 11 pytlů o obsahu 150 l., časem se vstřebává), dávám kompost, dodal jsem písek (praný 0 - 2mm, cca 6 tun) a seji zelené hnojení. Letos si už myslím, že půda je konečně k obrazu... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 18.10.2019
To morrison: šest let po posledním příspěvku zadat dotaz? Pochopitelně betonovat současně.
Jak využít nadbytečnou moč v zimě?, 11.10.2019
To vyslouzil: já budu oponovat! Pochopitelně vidím úsporu v pitné vodě (pokud chodím močit do "přírody", ale vidím i podstatný užitek v moči jako (nejen) hnojiva. Již 9 let močím na zahradě k ovocným stromům a keřům. Letos po odstranění prostaty,... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 5.10.2019
To mvvv: tady jedině betonový plot s okrasných panelů + podhrabové desky. Profilovou stranou k sobě, výška 2.5 m.
Plot - sousedi, 5.10.2019
To 87.255: ty jsi rád, že diskuze skončila, přesto sem vlezeš a po roce pokračuješ. Ten tvůj výblitek o platných Evropanech je co? Co je ti vůbec po tom, kdo má jaký plot? Nehledě k tomu, že dnes to není plot, ale rozhrada!
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 3.10.2019
To Kutilovi: vloni 150K, nyni 300K, to je jak se stavbou dálnice,100% navýšení. Co sežralo těch 150K navíc? Vloni pstruzi, dnes jeseteři, proč? Jsi šikula a pevný buldok, zahyrzl jsi se do toho pevně. Na rajčeti vidím, že jsi se pustil i do hub.... celý příspěvek >
Motúčko - elektrické kolečko, 1.10.2019
Má sestra si motůčko na stará kolena koupila vloni a dodnes nadává... Nadává na sebe, že si jej nekoupila již v době, kdy bylo uvedeno na trh! Taky o něm uvažuji, kdysi se k němu vyráběla i sulka, pan majitel na jednom videu s ní jezdil po areálu... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 30.9.2019
To 168.62: jak je to s termostatem? Už už jsem ji chtěl koupit, ale zarazila mě regulace teploty v udírně. Sousedka si koupila neizolovanou, ale teplota skáče + - 20°C. Jede na 60°C, ale najednou je tam cca 40, poté 80°C. Dnes jsem napsal do firmy,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika