Příspěvky uživatele - Optus

Kaiserova elektrická udírna, 4.1.2020
To 189.121: v Kaiserové udírně se dá udit i v zimě, pokud koupíš izolovanou, ale účinná regulace teploty v ní není.
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 4.1.2020
To 9.144 a Radek.P: na bříze jsem před cca 45 lety udíval a maso i klobásy byli bez chyby. Hovězinu jsme dělali na dubu a jabloní, mašíky jak kdy, ale nejvíce na jabloni, hrušce a bříze, moráky opět na jabloni a bříze. A pochopitelně na mnoha... celý příspěvek >
Vymývaná dlažba, 1.1.2020
To 68.2: v prvé řadě je potřeba zhotovit rámečky, pokud se po dlažbě nebude jezdit, tak hrana 4 cm (výška dlaždice), rozměr je na vlastním uvážení. Na dno se použije voděodolná překližka nebo kovový plech. Do "krabice" se nasype drť cca 5 mm, na drť... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 1.1.2020
To GPavel: jadérka z jablek jím desítky let, protože jabka jim celá, tak jak jsou, jen odtrhnu stopku. Jadérka si vždy dám za škraň a pak je rozkusuji. Jabloně stříkám minimálně či vůbec, přesto infarkt myokardu i raka jsem dostal.... Pitnou... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 26.12.2019
To vyslouzil: nevím, jak jsou udiči v klasických udirnách aktivní na sociálních sítích, ale zde, i dle tvých příspěvků jsou hodně aktivní. 
Kaiserova elektrická udírna, 23.12.2019
To lubvac: Luboši, Thermowind není izolovaná, tu bych v chladných dnech nepoužil, obával bych se rosení a tím i dehtovaní. Jak jsem psal,  vybráno ještě nemám, na prvním místě v mém výběru je BDSH-S03. Na německém webu beeketal je za 8000 +... celý příspěvek >
Zaseknuta brzda, 22.12.2019
To Erik23: na krytu řetězu žádné šrouby na mých 4 pilách nemám. Brzda s tím nemá nic společného. Ale viděl jsem jednou pilu, z které kryt řetězu nešel sundat. Jakási levná bau bau - tomu dělňasovi to blbě řezalo díky tupému řetězu, lišta s... celý příspěvek >
Ruské pařeniště Delta z Agroflex - zkušenost?, 20.12.2019 Obsahuje fotku
Uvažuji o koupi v délce 4 m. Máte někdo zkušenost s danným pařeništěm?
Opatření v sadu proti suchu, 15.12.2019
To vyslouzil: "ale v zimě je relativně víc  vody, vegetace ji nepotřebuje." Opět budu polemizovat. Vegetace, hlavně ta stálezelená potřebuje vodu i v zimě, protože stálezeleným rostlinám vegetační období v zimě nekončí. Přehrady se před zimou... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 15.12.2019
To vyslouzil: "Nejvíc vody u nás spadne v zimě, tedy době, kdy ji nepotřebujeme a ona odteče do spodiny nebo pryč z pozemku" Budu oponovat, nejvíce srážek nespadne v zimě! Navíc i ta voda, co spadne v zimě, je velmi potřebná.
Poznej houbu, 29.11.2019
To 168.103: dřevnatka, asi hlohová nebo dlouhonohá.
Nazev keře, 29.11.2019
Durman.
Kaiserova elektrická udírna, 28.11.2019
To bocin: v roce 1975 jsme s bráchou postavili velkou zděnou udírnu pro pět rodin, která perfektně fungovala řadu let. Jak dopadla nevím, všichni jsme z domova pryč, další čichají ke kytkám zespodu. Posledních pár let mi udili kamarádi ve zděných,... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 25.11.2019
To lubvac: radek.liberec mi neodpověděl, snad odpovi tobě. Našel jsem udírnu BDSH S03, vypadá líp než Borniak. Pokud se koupí na některém e-shopu v Německu, vyjde i s dopravou podstatně levněji, než v ČR.
Vodoměrná šachta hluboká, 14.11.2019
To 96.61: pokud je tam klasický ventil s kolečkem, stačí trubka přiměřené délky s navařeným dvouprstem (nebo trojprstem, jak píše Petr z H), a na druhém konci Téčko. Viděl jsem i násadu od hrábí s přidrátovanými hřebíky. Do vodoměrné šachty taky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika