Příspěvky uživatele - Optus

Motúčko - elektrické kolečko, 1.10.2019
Má sestra si motůčko na stará kolena koupila vloni a dodnes nadává... Nadává na sebe, že si jej nekoupila již v době, kdy bylo uvedeno na trh! Taky o něm uvažuji, kdysi se k němu vyráběla i sulka, pan majitel na jednom videu s ní jezdil po areálu... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 30.9.2019
To 168.62: jak je to s termostatem? Už už jsem ji chtěl koupit, ale zarazila mě regulace teploty v udírně. Sousedka si koupila neizolovanou, ale teplota skáče + - 20°C. Jede na 60°C, ale najednou je tam cca 40, poté 80°C. Dnes jsem napsal do firmy,... celý příspěvek >
Fialově kvetoucí keř z Beskyd, 28.9.2019
To 248.41: vim, že se lýkovec řezat nemá. Daphne roste ve stinných bučinách a ve světlých dubohabřinách, je to dřevina lesů. Musí být stále vlhká, ne suchá či přemokřená. Ikdyž jsem měl kolem daphne habry, bezy nebo rakytníky či omoriky,... celý příspěvek >
Túje žloutne, 27.9.2019
Proč zakládat novou diskuzi, když je tady toho hafo! Já bych řekl, že dáváš hodně Kristalonu. Viz třeba tady.
Koupě Palírny, 18.9.2019
To 225.234: z jakého důvodu a proč jsi lisoval kvasy? O jakém sklu to píšeš? "měnili jsme jen šťávu" - nerozumím.
Koupě Palírny, 18.9.2019
To Dakota.F: opět člověk, který nezná rozdíl v HOLD a HOLT! Co si mám myslet pod pojmem "spirála jde do styku přímo se spirálou"? A co "jen pro tekuté kvasy"? Co já vím, tak kvas je vždy tekutý!
Koupě Palírny, 17.9.2019 Obsahuje fotku
To mimoa: ty polské jsou jak kdy, někdy OK, někdy problém - viz tady v dotazech. Ale toto nevypadá na polskou palírnu. A prodejce není z Jeseníku, ale ze Zlatých Hor. Já uvažoval a těchto dvou - viz fota, ale nejsem rozhodnut zda koupit či si... celý příspěvek >
Ponravy v kompostu, 14.9.2019
To Mimmo: nee, v kokonu ne nesvlíká, je to jinak. Larva se během svého vývoje dvakrát svlékne, aby mohla narůst do větších rozměrů. Ke konci třetího larválního stadia přestane přijímat potravu a z okolního materiálu si postaví kokon, který slepí... celý příspěvek >
Ponravy v kompostu, 14.9.2019
To konvalinka: ponrav zlatohlávků mám v kompostech stovky, letos mi brouci zdecimovaly nektarinku, nyní se pustili do broskvoně Diany. Ponravy chroustů žijí v zemi, v kompostu jsem je nikdy neviděl a chrousta jako takového jsem naposled viděl... celý příspěvek >
Ponravy v kompostu, 13.9.2019
To otakarotakar: Foto 1 je larva zlatohlávka.
Naložené maso jde cítit po sádle, vyhodit?, 8.9.2019
To 139.9: tak to vidíš, a tolik nervů. Sůl a cukr je "jed", raději míň, než víc.
Miki neustály prietok + studňa, 8.9.2019
To mikisyvy: čerpadlo, které jsi vybral, není určeno k trvalému provozu, nehledě k tomu, že je převážně určeno k přečerpávání. Pokud chceš v budoucnu napojit další odběrné místo, zainvestuj do lepšího čerpadla. Nevim, jak bych nadále poradil, nevim... celý příspěvek >
Plastový kompostér a žížaly, 8.9.2019
To 226.65: to je od tebe perfektní rada, rvát do země el. proud. Kde je bezpečnost? Nehledě k tomu, že 220V již není a pokud je v domácnosti proudový chránič, tak si okamžitě vyhodíš celou domácnost.
Miki neustály prietok + studňa, 6.9.2019
To mikisyvy: podstatně dražší čerpadlo - vodárnu s frekvenčním měničem.
Popel a PK hnojiva, 5.9.2019
To vyslouzil: ano, není tam fosfor a draslík, ale pokud jej chci a nemám na zahradě důl na koprolit, tak buď koupim desítky kilo kostí, které následně spálím, anebo koupim fosforečnaté hnojivo. A draslík? Mohu koupit pár metrů dřeva, které spálím a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika