Příspěvky uživatele - Optus

Kaiserova elektrická udírna, 6.8.2019
To bocin: to mi nevadí, jdu pro pivo, pokropím, jdu si odlét kalíšek, pokropím, jdu se podívat na micáky, pokropím..... 
Kaiserova elektrická udírna, 4.8.2019
Vím, že se zde probírá "Elektrická udírna z Mountfield", ale já bych rád koupil udírnu KAISER z Budína, konkrétně izolovanou 80 v nerezu. Máte někdo zkušenost s touto či podobnou udírnou?
Ježatka kuří noha, 31.7.2019
Ježatku jsem zlikvidoval Dominátorem, Touchdownem a tuším že i Bofixem (co bylo zrovna po ruce). Ze začátku, když jsem zakládal zahradu tak postřikem (byla téměř všude), později štětěčkem namočeným v silnějším roztoku a přímo do středu "růžice".... celý příspěvek >
Jaký aku vysavač listí?, 29.7.2019
Pokud se podívám na Heureku, tak z 55 akumulátorových strojů vidím jen 7 strojů duálních, ostatní jsou fukary: Gardena PowerJet Li-40 9338, Ryobi RBV36B, Alpina BLV 648 Li, PowerPlus POWDPG 7527, MTD BLBV 40, HECHT 9440, Greenworks GWBL 4024.
Jaký aku vysavač listí?, 27.7.2019
Ze 100 vysavačů není 99 fukarů a naopak. Nevím jaký příkon strojů mají či měli mí sousedé, ale co vím, byly to jen vysavače!
Jaký aku vysavač listí?, 24.7.2019
Třeba tady.
Jaký aku vysavač listí?, 20.7.2019
To 243.44: Aku vysavač jsem nezkoušel, takže neporadím, ale sousedé mají jak elektrické, tak i motorové vysavače a nic moc. Pokud je sucho, tak jakž tak, pokud vlhko, tak smůla. Já vlastnil motorový vysavač MTD 202, ale to samé, pokud bylo sucho tak... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 11.7.2019
To 115.250: mám momentálně 5 IBC a nikdy jsem řasu neměl. Dvě IBC mám devět let, jsou od rána do poledne na slunci. Zabalil jsem je do stínící fólie co se dává na ploty, ale bylo to škaredé, tak jsem je ještě obalil rákosem. Takže je tam zamezen... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 11.7.2019
To 115.250: obě diskuze jsi četl blbě, protože v obou se o modré skalici píše!
Modrá skalice ano či ne?, 10.7.2019
To 115.250: no, dát sem (diskuze o bazénech) dotaz o řasách v IBC, nebude asi to pravé. Navíc se to zde již několikráte řešilo, tak proč znovu dotaz? Proč nepoužít hlavu a nevložit dotaz do vyhledávacího políčka? Jak se zbavit řas v nádrži na... celý příspěvek >
Instalace čerpadla do kopané studny, 9.7.2019
To 112.16: Vyhozené peníze to nejsou! A vytahovat vidlici ze zásuvky při každém přerušení zalívání? To snad ne. Zalívám, mám mokré ruky, utřít a vytáhnou vidlici. Jde kolem soused, na chvíli se zastaví - vytáhnout vidlici, jdu si nalét kalíšek -... celý příspěvek >
Instalace čerpadla do kopané studny, 8.7.2019
Hodněkráte se to zde probíralo, stačí vyhledat. Vlastním několik let tři čerpadla E-DEEP (Easy, Diverton, DAB) a jsem spokojen. Studny roubené, 3 a 6 metrů hluboké + 60 metrů rozvodů v 1" a třetí 11 metrů hluboká. Veškeré rozvody 1" v PE trubkách a v... celý příspěvek >
Udatna, 4.7.2019 Obsahuje fotku
Před dvěma lety jsem si vzal z domova na další zahradu odkopek a květy jsou u obou též nahnědlé. Neřeším to, hlavně že roste.
Sekačka - broušení nožů, 24.6.2019
Demontuji nůž, řádně očistím, nabrousím pilníkem, broušení dokončím Sharpenerem Istor, vyvážím a nasadím zpět.
Chemické WC, 12.6.2019
To 100.216: no, zdržel jsi se jen o 6 let...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika