Příspěvky uživatele - Majus

Ulmus Wredei pro živý plot?, 11.3.2013
Dobrý den, tohle by mě také zajímalo. Zasadila jste ho, Pavlo?
Antraknoza rybízu a angreštu?, 7.10.2012
Děkuji všem za komentáře. 1. napadené byly postupně všechny listy, ale nenazvala bych to masivním ani progresivním, pomaloučku se přes léto horšily, ale neopadávaly. Na konci srpna jsem všechno listí otrhala, zlikvidovala a zakrátila konce... celý příspěvek >
Antraknoza rybízu a angreštu?, 4.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den,  letos jsem zabránila Discusem padlí a během léta se objevilo tohle. Podle obrázků si tipuju na antraknózu. Je to ona? Je obojí - na rybízu i angreštu totožná choroba? Plody to nepostihlo, objevilo se to až později. Je možné, že... celý příspěvek >
Bělavý povlak na terminálu hrušně, 30.8.2012
Pane Jaroslave, máte pravdu ve středu roste cca 5 cm pod tímto poškozeným terminálem ještě jeden, dokonce silnější, tak použiji ten a ten napadený celý ustřihnu hned teď. Ten výchovný řez ale mám udělat až v předjaří nebo také hned? Řezala jsem po... celý příspěvek >
Bělavý povlak na terminálu hrušně, 29.8.2012
Dekuji za radu. Na septoriozu mi google moc obrazku nedava (jen na zelenine a tam to vypada jinak). Na padli mi to hazi obrazky padli na jablonich a to vypada jak to na ty my hrusni. Takze bych se priklanela k tomu padli. Kdyz jsem se snazila... celý příspěvek >
Bělavý povlak na terminálu hrušně, 29.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, na termiálu hrušně (sazená na jaře) se objevil bělavý povlak, je to trochu i na listech, ale ne moc. Na jiných větvičkách to není. Objevilo se to už někdy začátkem léta, ale neodstala jsem se k tomu to řešit, "plesnivá" část je tak 20... celý příspěvek >
Hrášek, 30.6.2012
Sklidila jsem první letošní hrách a přemýšlím co dát po něm. Vím, že znovu by se měl dát na stejné místo po 4-6 letech, ale co s osetím stejného místa hrachem ještě jednou ve stejné sezoně? To by šlo? Co dát případně teď po hrachu jako doběrnou... celý příspěvek >
Angrešt - co to je?, 3.6.2012
Diky za tip, to je dobry kompromis .
Angrešt - co to je?, 24.5.2012
Ja to nepoznam co je to za odrudu, koupila jsem je v Sempra Litomerice a byly na nich visacky s napisem Roland a Invicta... Bohuzel jsem to napadeni nefotila, bylo to i na plodech, ani jsme je nejedli, jak to prislo, tak jsem vsechno otrhala,... celý příspěvek >
Angrešt - co to je?, 23.5.2012
Loni jsem zasadila rezistentni stromkovy angrest Rolanda a Invicta, nestrikala jsem (navic byl uz po odkvetu) a napadlo ho padlí. Podle rady jsem k podzimu ostrihala vsechny vrsky vetvicek a zaroven prorezala, aby mi vznikla pekna korunka. Postrikala... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 16.3.2012
Děkuji za rady, mám je ostříhat hned teď? Zatím neraší, ale jistě brzy budou.
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 15.3.2012
Děkuji za reakce, ještě jsem se chtěla zeptat kdy střih udělat, ještě nyní, než začne rašit? Ještě moc nevím jak s tím vyvazováním, právě jsem je měla vyvázané ke kůlu, ale protože se mi začaly moc přiklánět ke kůlu, tak jsem je odvázala (vím že... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 12.3.2012
Poradíte někdo prosím? Také nevím kdy řez udělat, psali, že opravný řez se dělá v předjaří, ale nevím kdy přesně... asi by stromky neměli vykvést?
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 9.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, přichází jaro a jsem tu opět pro radu. Zakoupila jsem v antikvariátu knihu řez ovocných dřevin a něco si přečetla. Meruňka: v části opravný řez meruněk doporučují: 2-3 výhony odspodu odříznout ve větevním kroužku, ostatní na patku... celý příspěvek >
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 26.11.2011
Dobrý den, mohu ještě postříkat broskovoň Kuprikolem 50? Jak dlouho po postřiku nesmí přijít mráz?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika