Příspěvky uživatele - Majus

Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
S tím Grizzlym máte osobní zkušenost? Je to spolehlivé?
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
Díky moc všem za reakce, pročítáme to tady a přemýšlíme pro co se rozhodneme.  Děkuji i za dotaz hosta ohledně mého věku a zájem o mou fyzickou kondici - toto mě nyní večer opravdu rozesmálo. Nemusíte mít obavy, že když budu připravena o půl... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 11.6.2018
Díky vsem,  maly vykon chci protoze mame tezkou pudu, tak musim zalivat pomalu, jinak to odtece pryc a u rostlin se vsakne minimum (privezli jsme na zahradu 6 tun pisku, jiz skoro 10 let hospodarim s kompostováním, ale furt je to tezsi puda,... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 11.6.2018
Dekuji, to by bylo nejlepší, věděl byste poradit nějaké osvědčené nebo alespoň spolehlivou značku? to Walter: Na zalévání kropacem nepotrebujeme čerpadlo, to uz delame ted, ze tahame z nadrze kyble s vodou. Čerpadlo chceme, abychom to nemuseli... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 10.6.2018
Prosím poraďte, máme na zahradě zakopanou nádrž o objemu 2,5 kubíku na dešťovou vodu. Hledáme čerpadlo, kterým bychom mohli zalévat klasickou malou zahradní hadicí 1/2". Hloubka nádrže je max 2,5 metru. Preferujeme co nejmenší výkon, abychom mohli... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 6.9.2017
Dobrý den, letos jsme zasadili na jaře vinnou révu (7 hlav), podle rad mám nyní vyvázaný od každé jeden výhon, vyštípané zálistky a počítám, že začátkem března budu řezat. V návodech psali, že při dobré péči sazenice první rok vyrostou i 1,5m. Mně... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 13.3.2017
Také mě napadlo použít k obložení jahod karton. Karton doporučují permakulturisti s mulčování, tak proč ne pod jahody? Nepodařilo se mi o tom nic moc najít. Je to dobrý nebo špatný nápad? 
Řez broskvoně, 8.3.2017
Tak ja jsem pripad, ktery cte knizky, vetsinu tedy zdedena prehistoricka vydani. V kazde knizce se pristup a podrobnost rozepsani lisi. Broskvon mam uz asi 6 letou a vlivem mych pokusu je velikosti vetsiho stromkoveho rybizu (no o trochu vetsi je).... celý příspěvek >
Už postříkat proti kadeřavosti? ROK 2017, 3.3.2017
Díky vsem, tak broskvone jsou jasne . Cim a proti cemu strikate merunky ted? Ja nestrikala nicim a loni teda dojela na moniliovy uzeh (moje laicka diagnoza), orezala jsem co slo a zdalo se, ze to prezila. Takze se chystam strikat proti... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 3.3.2017
Dobrý den, dá se použít Kuprikol prošlý 2013? Děkuji.
Už postříkat proti kadeřavosti? ROK 2017, 3.3.2017
Dobrý den, teď už by to postříkat asi chtělo nebo ještě počkat? V Praze je docela teplo. Děkuji.
Vadné plody - hnijí zevnitř?, 12.8.2015
Dobrý den,  mám na přezrálých meruňkách to podobné, ani ne úplně hnědé, ale nahnědlé a hodně měkké a mazlavé, nezdá se mi to jako choroba, spíš jako otlak přezrálého plodu u té pecky. Na chuť jsou výborné a jinak jsou bez vad. Může se,... celý příspěvek >
Řez zlatého jilmu a ginka, 24.11.2014
Dobrý den,  přesadili jsme gingko, velikostně i obrostem podobné tomu, co je na fotce od předchozího přispěvatele. Zajímalo by mě, zda je nutné nyní po přesazení nějaký řez, který by zvýšil šanci na ujmutí. Nějak zredukovat korunu úměrně... celý příspěvek >
Měsíční jahody nekvetou, 23.9.2014
Děkuji za příspěvky, pokud by někoho zajímalo jak to dopadlo, tak jsem je postupně zbavila listi, to narostlo samozřejmě nové a pak už kvetly a plodily celé léto. Nevím jestli to pomohlo nebo jen byly zabržděné, ale stříhala jsem je postupně a... celý příspěvek >
Nesytka rybízová, 17.9.2014
Děkuji moc za reakci. Ty dva stromecky, co jsem odepsala jsou prožrané az k roubu :-(, takze ty pujdou pryc. Ted mam rozsetrihany dalsi a bojim se pokracovat, ze z nej nic nezbyde, tak prave premyslim, jestli ho radeji nenechat byt, aby pristi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika