Příspěvky uživatele - Majus

Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 30.9.2011
Děkuji za reakci, mohu poprosit o radu co s tím?
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 29.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsme zasadili meruňku a broskovoň. Snažila jsem se vyčíst z knih jak je ostříhat, ale než jsem to nějak pochopila, tak je podzim. Poradíte mi prosím někdo jak a kdy tyhle dva stromky ostříhat? Nevíte o nějakém kurzu, kde se střih... celý příspěvek >
Suchá skvrnitost a kadeřavost, 20.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos na jaře jsme koupili hrnkovanou broskvoň a zasadili ji. Začaly jí červenat listy, opadaly nasazené plody, které tam byly a které mi ve školce doporučili ponechat a objevila se i kadeřavost - viz přiložený obrázek. Po přečtení... celý příspěvek >
Topí se jahody - záhon plný vody, 11.1.2011
Ony se mi prave jednou topily jahody uz na podzim kdyz hodne prselo, takze to tim zmrznutim nebude. Jak dlouho muzou stat rostlinky ve vode aby nezasly? - byly pod vodou cele, mela jsem hladinu tak 10 cm.
Topí se jahody - záhon plný vody, 11.1.2011
Máme jílovité podloží na zahradě a na něm 15-20 cm puvodni ornice, ktera je take celkem hutna. Kdyz jsme zakladali travnik, navezli jsme spoustu pisku a kdyz jsme delali zahony, tak jsme skryli vrchni hlinu, odvozili jil do hloubky 50cm, navezli zpet... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika