Příspěvky uživatele - Majus

Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 23.4.2020
Děkuji všem! Zdá se, že se probouzí další očka od spodu. Určitě je to pro mě zkušenost pro příště. Pořád se na zahradě učím a když koukám lidem přes ploty, tak vidím, že už jsem se něco naučila:).
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 21.4.2020
No to je také možné. Našla jsem teď na stromku jedno rašící očko úplně dole těsně nad roubem, tak doufám, že se probudí ještě něco výše a nebudu pěstovat stromek znovu od země.
Broskvoň - radikální řez při výsadbě, 20.4.2020
Dobrý den, při výsadbě prostokořenné broskvoně na začátku dubna jsem chtěla snížit zapěstovanou korunku, takže jsem "vytvořila" špičák s tím, že novou korunku si zapěstuji na stanovišti. Stromek jsem snížila na polovinu. Zatím neraší a začínám si... celý příspěvek >
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 29.3.2020
Tak zítra, díky!
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 29.3.2020
Děkuji, dala jsem do kýble s pískem :).
Broskvoň, sadit teď nebo po mrazech?, 29.3.2020
Zdravím, koupila jsem prostokořennou broskvoň, teď ji mám v kýbli z vodou, mám ji sadit teď nebo počkat na konec týdne až bude po nočních mrazicich? Teď jsem ji na noc dala do garáže. Děkuji :).
Doporučte postřikovač, čeho se naopak vyvarovat?, 2.3.2020
Děkuji, víte jaký je rozdíl mezi classic a comfort? A v cem se liší ráda 473d? A ten konvovy 461 má horší trysky nebo se liší jen nádobou? Chci něco spolehlivého, co se nerozbije a bude dobře postřikovat s malou spotřebou, ale zase na dva ctvrtkmeny... celý příspěvek >
Doporučte postřikovač, čeho se naopak vyvarovat?, 2.3.2020
Dobrý den, narazila jsem na tuto diskuzi, tak oživuji. Poradíte prosím konkrétní kvalitní postrikovac se spolehlivym rozptylem? Děkuji.
Broskvoň pro palmetu, 1.3.2020
Prosím poraďte odrůdu a podnož pro palmetu. Ráda bych vysadila 2 broskvoně, jednu pozdní a jednu brzkou. Pokukuji po Cresthaven a Favorita Mor. Chtěla bych je pěstovat na jižní straně domu jako palmetu u plotu (hned u zdi ne, tam je vinná réva).... celý příspěvek >
Meruňka - choroba, 4.2.2020
Tak jste mě nahlodali. Možná do toho řezu půjdu dřív. Bude ta boční větev náchylnější k vylomení ještě víc než dosud? Bývá nejvíc obsypaná, vždycky ji hodně probírám.
Meruňka - choroba, 3.2.2020
Děkuji, udělám to jak píšete, ale až na jaře, bojím se řezat peckovinu v zimě.
Meruňka - choroba, 1.2.2020
Přežije, když celou tu větev dám pryč? Udělala bych to asi až bude kvést?
Meruňka - choroba, 1.2.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím co s meruňkou? Kdysi trpěla klejotokem (asi moniliova spala), byl hodně napadený terminál. Napadené dřevo jsem ořezala a meruňka se vzchopila. Ted ji proti spale stříkám. Ovšem ten terminál v místě, kde jsem ho ostrouhala... celý příspěvek >
Hlošina okoličnatá, 6.9.2018
My ji máme, jen jednu. Plodit zacala hned, letos je už úplně obsypaná, daří se jí výborně, u nás jeden z nejvíce prosperujících keřů. Na chuť je výborná. Kuličky jsou malé a po jednom, takže to dětem dlouho vydrží. Vydrží na keři dokud se nesni i do... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 14.6.2018
Tak váš systém čerpadlo + 4 sudy rozmístěné po zahradě mě vůbec neláká. A tahat 8 kg konve ze sudu je z hlediska námahy (ergonomie pohybu) na záda aktivita tělu škodlivá, nikoliv prospěšná, to už je lepší tahat to ve stoje se vzpřímenou páteří... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika