Příspěvky uživatele - 29.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
oprava betonového bazenku, 21.2.2007
Já jsem stál před analogickým úkolem, obkladačky byly už nakoupeny dřív, proto  jsem zvolil variantu obklad. Byla to chyba. Je něco úplně jiného obkládat perfektně rovný povrch ( sádrokarton) to zvládneme i my, samouci, ale křivé zdi... celý příspěvek >
Trávník před stavbou, 20.2.2007
ješte dodatek ( mezi tím byl napsám příspěvek, že to nejde) Je jisté, že kdybych měl někoho, kdo by si vzrostlý  trávník  strojem (slupovačem  jak  se píše v předchozím příspěvku) vzal a naopak já bych si mohl za rozumné peníze... celý příspěvek >
Trávník před stavbou, 20.2.2007
řešil jsem podobný problém, spíše než radu Vám popíšu chyby , které jsem udělal, snad Vám pomůže, když je nebudete   opakovat chyba 1: domníval jsem se , že to půjde srolovat jako koberec. Nejde to, "kobercová přeprava" je možná... celý příspěvek >
strojek na uzavírání konzerv, 20.2.2007
Snad ještě na dokreslení , jak moc je důležité dodržovat  těch pár pravidel , jejichž podstatu objevili pánové Pasteur , Tyndal si najděte  aktuální čísla o otravě botulotoxinem ( k dispozici na Hygienických stanicích). Úplně poslední čísla... celý příspěvek >
Stará sláma, 20.2.2007
Mulčování je fajn , kompostování je ještě lepší , ale  budete s tím mít práci s drcením atd.. Co dát do nějaké místní drbny inzerátek, že za odvoz ji darujete. Počet lidí, kteří dnes mají koně stále roste a pěstitelé obilí neví, co by měli za... celý příspěvek >
Krtek na zahrade, 19.2.2007
ještě doplňuji , tvarůžkům ( i každé jiné rozkládající se bílkovině ) dávám velkou šanci v úspěchu. Také jsem slyšel v Německu tradované recepty ,  na fungující na stejném principu jako vlasy kdy se  do děr dávala lidská ( dětská)... celý příspěvek >
Krtek na zahrade, 19.2.2007
Po mnohaletém neúspěšném boji s krtkem a několikaletém klidu potvrzuji úspěšnost  metody s vlasy. Musíte ovšem "obsadit teritorium" (tedy do více děr) . Já jsem z pilnosti  čerstvými doplňoval místa vlasy, vousy po každém... celý příspěvek >
strojek na uzavírání konzerv, 19.2.2007
Já si myslím,  že absence strojků na trhu  je výrazem ústupu od tohoto způsobu konzervace ( a je to dobře), protože nemáte-l tu nejpodstatnější část ( autokláv)  je nějaké vaření konzerv v kotli  vyloženě hazardem. Výsledek... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.2.2007
Pánové, když to tady tak čtu, tak 90% příspěvků jsou všelijaké nápady a  zkušenosti týkající se přípravy a složení kvasu, postavení zařízení atd.  Bohužel jsem nenašel příspěvěk, který by se týkal samotné podstaty  procesu tr. vztahu... celý příspěvek >
živý plot a pes, 15.2.2007
jste opravdu blízko, jsem přesvědčen, že se to naučí. Jediná otázka: Dcera by se toho neujala? Aspoň na "rozjezd". Procvičování ( upevňování ) byste mohl cvičit Vy. Dnes Vám to připadne směšné, ale vzpomeňte si na mě, přijde doba ,... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 15.2.2007
Nestál nic, vyrobil jsem ho, jde přece o podstatu  řešení . Truhlík nejsou džíny, aby musel být značkový. Nerozumím poznámce o nevěření. Fyzika přece není otázkou víry. Fyzikální jev který samozavlažovací truhlíky využívají se... celý příspěvek >
živý plot a pes, 15.2.2007
  ano lze i v tomto věku,Vaši psi  jsou evidentně učenliví.  Začnete plánem přípravy :  1. kde spí , kde je jejich teritorium pelechu?     2. píšete o voliéře , tedy kotci - kde ve voliéře kálí, když tam... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 14.2.2007
Přece stačí se zajít  kamkoli do hypermarketu s tímto zbožím a nechat si to ukázat. Nechápu smysl nákupu truhlíků přes internet. Pokud chtete internet využit pro informovanost , podívejte  na stránky jednoho z autorů www.lebis.cz... celý příspěvek >
živý plot a pes, 14.2.2007
Takže zvěrolékař radí ( autorovi dotazu ku pomoci , ostatním k obveselení)   1. příprava , dřív než vůbec  začnete:  jasně a hlavně definitivně v rodině rozhodněte, kde přesně na kterém místě bude  psí záchod. Je mimo psí... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 14.2.2007
Viděl jsem v OBI, že vodoznaky se prodávají jako samostatná položka ( určená pro hydroponické květnáče), ale cena mi připadá strašně vysoká, účelnějším řešením  by byl nějaký vodoznak "urob si sám" Viděl jsem systémy samozavlačování... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika