Příspěvky uživatele - 29.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon start kristalon plod a kvet, 26.4.2007
Nechci Vás omezovat v iniciativě se ptát, ale skutečně nebude rozumější , když si přečtete návod? Kristalon je jeden z výrobků , kde návod je zpracován srozumitelně a jasně . Jestli jste v té fázi, kdy okurkám chtete míchat  konktejly ze... celý příspěvek >
Mulčovací kůra, 24.4.2007
Kterákoli pila, která má loupač, neví co s kůrou, někteří jí také říkají "zahradní štěpka"( směs kůry a třísek), nebo "drcená borka". Prodává se volně ložená - největší náklady jsou na dopravu. Je třeba trochu počítat , za náklady na dvě fůry... celý příspěvek >
Netkaná textilie mezi jahodami, 24.4.2007
..a voda se sbaluje do jakoby stříbrných kuliček..    Příčina je jednoduchá - textilie je nová, "chlupatá". Nebojte, první pořádný déšť , sníh to spraví , 
Černý střed květu jahodníku, 24.4.2007
Rada určitě  primitivní, ale  účinná a hlavě vedoucí k jasnému cíli: Sama z příspěvků vidíte, že pokud jde o příčinu, tipuje se od mrazu po květopasa, to znamená,  že jste přesně tam, kde byla. Ještě se mi nestalo, aby v prodejně... celý příspěvek >
Ostružiník Thornfree a malinoostružiník Tayberry Gorda, 10.4.2007
k ostružinám Thorfree, Thornless, atd. Kdesi v překladovém článku  jsem viděl řešení, které jsem použil - tvar něco jako šňůry na prádlo, ale "nad sebou" nejvyšší šňůra, je , kam dosáhnu. Silné  letošní výhony vyvazuji k... celý příspěvek >
Vodní gril, 5.4.2007
Máte na mysli patrně gril,  jehož   rošt je otáčen silou  vodního proudu. Viděl jsem to v zahradní restauraci v Bulharsku. Kdysi před lety v ABC vyšel návod na pohon elektrickým proudem z dynama poháněného vodním... celý příspěvek >
rozdíl pětiprstého a tříprstého přísavníku, 5.4.2007
Tříprstý ( P. tricuspidata) je samopnoucí, tedy nevyžaduje treláž, po které by se pnul. Drží se na stěně sám přísavnýni terčíky.  Pětičetný ( P. quinquefolia)  na rozdíl od tříčetného  potřebuje treláž, po které by se pnul.... celý příspěvek >
Maliník a mulčovací kůra, 3.4.2007
taky jsem toužil,  taky jsem si pořídil.  Předpokládám , že nemáte nějaká kvantum sazenic ( třeba víc než 50).  Já jsem to na na části   výsadby vyřešil tak, že jsem nastříhal  2 pruhy černé netkané... celý příspěvek >
folie na hlinu, aby nerostl plevel, 7.3.2007
nebojte se PVC, nesmí se do jakýchkoli folií používat už dlouho, folie je vyrobená z  LDPE ( nízkomolekulární polyetylén) Černá barva víc brání průniku světla- proto plevel pod ní dřív zajde. Pod folíí  se lépe udržuje vlhkost ( zemní... celý příspěvek >
Vrba amerikánka, 5.3.2007
Pak je to velice jednoduché . Do vyhledavače zadejte "Morkovice" a "košíkářství". Pokud si pamatuji, bylo tam i učiliště. Co je ale nejpodstatnější, získáte uznané odrůdy, rady jak založit vrbovnu.  Pokud si ještě pamatuji... celý příspěvek >
Rakytník - prosím o odpověď, 5.3.2007
Vždy, když jsem uvažoval o rakytníku mě odradilo to, že nemohu sehrat skutečně reálné informace o  způsobu sběru plodů.  V některých zahrádkářských publikacích jsou doporučovány jakési lisovací destičky, do kterých má být sevřena větvička... celý příspěvek >
Čím ozelenit nevzhledné zdi?, 28.2.2007
K tomu přísavníku pětičetnému (quinquefolia) -  jenom pro úplnost přidávám, že  některé jeho odrůdy jsou samopnoucí a některé potřebují treláž. Ta  samopnoucí odrůda pětičetného přísavníku se jmenuje tuším  var. Engelmani ( možná... celý příspěvek >
Vrba amerikánka, 23.2.2007
Je to vrba okrasná? košíkářská? Všechny podstatné košíkářské odrůdy jsou v Morkovicích u Nezamyslic (v trojúhelníku Vyškov-Prostějov-Kroměříž), odkazy jsou běžně na webu. Velkou sbírku okrasných vrb jsem viděl v Botanické zahradě v Praze u Dr.... celý příspěvek >
Stará sláma, 22.2.2007
Kriterium vhodnosti pro zvířata je jednoduché Pokud nesmrdí zatuchlinou ( vlhkost)   nebo typickým pachem po moči hlodavců,  vhodná je.  
Plastova zatravnovaci dlažba, 21.2.2007
Neumím poradit ve věci podkladu, myslím ,že to souvisí s  potřebnou nosností , tedy s hmotností toho, co po té dlažbě bude jezdit. Než budete dlažbu kupovat, doporučoval bych seznámit se s vyráběnými typy  a chtějte vidět, jestli v nich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika