Příspěvky uživatele - 29.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
živý plot a pes, 14.2.2007
jsem zvěrolékař,  dovolte mi sdělit jednoduchou radu:  prosím  přečtěte si ještě jednou příspěvek, který uvedla paní  chovatelky fenek, je tam naprosto všechno. Když si čtu,  jak chcete zanedbanou výchovu psa... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby, 14.2.2007
Myslím , že největší výhodou Agroperlitu při vysévání ( a také řízkování)  ve dodržení optimálních poměrů vlhkost/ vzdušnost.  Chemicky je Agroperlit křemičitan, geologicky je to čistě přírodní produkt,  hornina (jíl). Ta hornina se... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby, 13.2.2007
Děkuji Vám, je to dokonale popsáno,  pochopil jsem , že nepřisvěcujete nějakým umělým zdrojem světla, počkáte na delší den....  Je to poprvé, kdy jsem měl možnost Vaší zásluhou seznámit se s domácím   pěstováním sadby krok za... celý příspěvek >
Prosba o radu jakou knihu či časopis kupovat., 13.2.2007
Pokud začínáte a chcete něco základního,  potom doporučuji Šrot  1000 rad zahrádkářům. Za vše mluví to, že k dnešku  je na trhu 14té  vydání. Jsou tam elemetární postupy a vysvětlena jejich příčina.   Dále ... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby, 13.2.2007
Pro pana Milana Boštičku Jsem autorem původního dotazu,  Moc děkuji za jasné a konkrétní informace a poskytnuté rady . Dovolte mi ještě jednu otázku k výsevům do Perlitu, nemám s tím   žádné zkušenosti: - Při pikýrování... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby, 12.2.2007
jsem ten autor původního dotazu. Jediným a rozhodujícím důvodem pro to,  že jsem se rozhodl pro vlastní produkci těch pár sazenic, co potřebuji, je , že  jsem se opakovaně napálil  při nákupu sadby paprik, rajčat  a... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby, 8.2.2007
větrání:  zkusil bych a) samotížné větrání "komínkem" z PVC odpadní trubky . Tah bych reguloval změnou výšky komínku.   nebo b) ventilátor z PC a  časový spínač světlo:  nejde jsem četl, že po vysetí je... celý příspěvek >
mravenci v zahrade, 8.2.2007
někdy mám pocit, že toto je diskusní fórum spiritistů a močopravců a ne zahrádkářů.  Mravenců je moc druhů,  pokud Vám tak vadí, zkuste to nejjednodušší:  V drogerii kupte prostředek proti mravencům, který funguje na... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 8.2.2007
Pokud jde o využití PET na stavbu samotného skleníku myslím ,  že tazatel dostal nějakou kreslenou informaci. Vždyť cena konstrukce , která by drželaPET flašky, aby mu neuletěly , se musí pomalu blížit ceně konstruce ... celý příspěvek >
kompost z listi oresaku, 8.2.2007
 bóže můj, ještě chvilku a najde se někdo, kdo napíše, že kompost listí z ořešáku má negativní vibrace a způsobuje rakovinu 1. alaloidy z ořešáku jsou samozřejmě nestabilní ( jako všechny alkaloidy) . Existují vynikající kuchařské recepty na... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 8.2.2007
samozřejmě,  umístění, počet  baterií PET přizpůsobte vlastním potřebám ( někdo má skleník prázdný,  jiný zimuje  pelargonie, jiný pěstuje sadbu).   Myslím , že největší půvab tohoto řešení ( kromě toho , že to je... celý příspěvek >
základní zásady po hobby pěstování sadby , 8.2.2007
Po špatných zkušenostech s pěstováním za oknem v obýváku jsem si vyrobil primitivní množárnu, ale nemohu nikdy zjistit údaje, který zná  ( patrně až na mě)   každý ...prosím o radu A) světlo- kdy po výsevu začít svítit a... celý příspěvek >
Samozavlažování (nejen) truhlíků, 8.2.2007
Určitě mnozí také řešíte problém,  jak zajistit  optimální  dostatek vláhy  rostinám pěstovaným v nádobách (myslím nejen truhlíky, ale i systémy pěstování např. v bednách a v pytlech na balkónech) , v situaci, když nemůžete... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 25.1.2007
  Promiňte,  ještě k předchozímu:    Zapoměl jsem napsat, že   a) po vystěhování PET ze skleníku z nich  vodu nevylévám, balení použiji znova příští rok, jen pokud vlivem manipulace se nějaké PET... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 25.1.2007
v zimě ve skleníku nic není, proto není třeba topit .. ale souhlasím s předchozím příspěvkem, tepelný zisk z PET lahví naplněných vodou  je překvapující,  i když je přes den pod mrakem.  Lze ho vylepšit pár kapkami obyčejné... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika