Příspěvky uživatele - 167.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana kanadských borůvek před sněhem, 11.7.2007
Jáje pěstuji asi l0 let a nic s nima proti sněhu nedělám. Rybíz jistě taky nezakrýváte. Nechte je být Lucas
nemoc meruněk, 10.7.2007
souhlasím - jedná se o moniliovou hnilobu, v oblasti kde se vyskytuje, nebo jsou-li plody poškozeny např. kroupami je nutno použít fungicidy. Pozor na ochranou lhůtu! Lucas
mramorované plody meruněk, 10.7.2007
vykopat a spálit strom Lucas
letní řez, 2.7.2007
Prosím o Váš názor na nutnost letního řezu u jabloní. Je vhodné zkracovat příliš dlouhé svislé letorosty? Týká se to odrůdy Starkrimson - 4.letý stromek s první úrodou 4 jablek. děkuji Milan
Odrůda Onyx a Diamant, 19.6.2007
letos by měly prvně dozrát - aspoň doufám :) Milan
Odrůda Onyx a Diamant, 18.6.2007
Chráněný nejsou nijak (jesti nepočítám zeď od severu) - přežily 3. zimu:) Milan
Hnojení na list, 18.6.2007
No pochybuju, že s mediky mluvíte o strupovitosti jabloní, či o roubování peckovin:), takže není třeba zbytečné skromnosti. Je vidět, že máte rozsáhlé odborné znalosti, kromě jistě bohaté praxe! A pozdravem kolega Lucas
Odrůda Onyx a Diamant, 18.6.2007
Vysadil jsem předloni předloni na chráněném slunném místě (i když v n.m.450m) tyto 2 odrůdy, Diamant má už dokonce pár květů. Máte někdo s těmito odrůdami osobní zkušenosti? děkuji Milan
Zralé meruňky, 18.6.2007
To u mě zařvaly meruňky, broskve, ryngle, švestky mají puchrovitost, zůstalo jen trocha jablek a hrušek :))) Lucas
Hnojení na list, 18.6.2007
Domnívám se, že pane Vysloužile jste lékař. O to víc vás obdivuju - že jste schopen dosáhnout profesionality ve 2 oborech. (medicína+zahrada) Já jsem taky lékař, ale v zahradničení proti Vám absolutní amatér!!! Lucas
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 3.6.2007
řeším to klasickým postřikem (Baycor, Euparen multi,Zato) Lucas
zimolez kamčatský - konec, 27.5.2007
Po dnešním obírání kamčatské borůvky, jsem se rozhodl o jeho likvidaci. Mám 3 keře  ve stáří  3 let - největší je asi  1m vysoký. Tento druh mě však celkově zklamal. I když rodí každoročně, tak svou chutí se zdaleka nevyrovná kanadské... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 22.5.2007
Pánové - všem přispěvatelů děkuji za slova útěchy, mě alespoň jakž takž přežily jabloně, hrušně a kupodivu i domácí švestky (je vidět,že někteří jste na tom ještě hůř než já), takže snad holt až příští rok:) Milan
ptáci a třešně, 21.5.2007
Když už se tady bavíme o ranných třešních a útocích ptáků, myslíte, že mohou být jimi ohroženy také ranné švestky...Ruh Gerstetter, Topfirst, Čačanská najbolja atd? Něco z toho bych rád na podzim vysadil. Milan
Netkaná textilie mezi jahodami, 26.4.2007
Já dávám míto netkané folie normání folii(černou) a pouze vystřihnu ve tvaru kříže  otvor pro jahody a takto vydrží 3 roky. Zalévám do otvorů jen když jahody dozrávají, jinak zalévám celou plochu-voda volně steče do otvorů. Lukáš
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika