Příspěvky uživatele - 167.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hybrid švestkomeruňka, 1.4.2008
ještě tak sehnat aprium, teré by bylo odolnější na mráz!!!:) Lucas
řez borůvky, 17.3.2008
Pan Host má ale pravdu! Cererit je vchodné hnojivo pro drobné ovoce typu borůvek! Lucas
stromkový angrešt - houba, 1.3.2008
Vysaďte rezistentní angrešt - např. PAX - a budete mít taky klid Lucas
těchlovická I x těchlovická II, 29.2.2008
těchlovická II je Kordia Lucas
Černání jablek, 1.12.2007
K  Vašemu názoru se též přikláním. Postupuji obdobně. Pozdní postřik proti skládkovým chorobám lze vynechat, zrovna tak proti obaleči - i za cenu nějakých ztrát  (stejně si přiznejme kolik ovoce  stejně zjara vyhodíme). V posledních... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 9.11.2007
Letní: Solanka, podzimní: Konference, zimní: Dicolor Lucas
rezistentní odrůdy, 9.11.2007
Mám akademický dotaz - dáváte přednost rezistentům před klasickými odrůdamí? Já osobně jako malopěstitel, který je navíc samozřejmě omezen velikostí své zahrady, dávám přednost chuti a oblíbenosti dané odrůdy (mé a mých blízkých a též zkušenostmi... celý příspěvek >
jablko - na povrchu nádherné / vevnitř hnědé skvrny, 5.11.2007
Též se domnívám, že jde o jádřincovou hnilobu - ta vzniká průnikem již za vegetace přes klich. Dříve se užíval Euparen multi asi 3 týdny před sklizní, nyní myslím, že je zakázán. Vhodný je též Hattrick, Zato... Lucas
Odrůdy vhodné na křížaly, 5.11.2007
U švestek je postup trochu jiný - tam to trvá 3 x 7 hodin, mezi tím je necháte několik hodin (např. do druhého dne) nabrat opět trochu vlhkosti. Jinak samozřejmě sušička pracuje na principu horkého vzduchu, ty kvalitní rovnoměrně ve všech... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na křížaly, 4.11.2007
domnívám se že velmi důležitá je technika sušení - a poté co jsem zakoupil kvalitní sušičku (novozélandská - firmu neuvádím) - 7 pater nakrájených jablek za 7 hod, krásně elastických, bez změny barvy, to samé hrušky a o houbách a zvláště švestkách... celý příspěvek >
řez lísky, 28.10.2007
Prosím o radu - mátě někdo zkušenosti s řezem lísky? Tím nemyslím zastřižení po výsadbě keře ani odstranění již starých výhonků a jejich náhradu mladými. Myslím spíš o zkracování již vzrostlých výhonků na podporu plodnosti (obdobně jako jiných... celý příspěvek >
urgentní výběr zimního jablka, 14.10.2007
Přátelé, již za 3 dny jedu do Fytosu Plzeň koupit některé rezistentní švetky. Při dnešní práci na zahradě jsem nalezl ještě  1 místo pro zimní odrůdu jabloně (i když manželka tvrdí,že jich máme dost:). Proto váhám mezi ... celý příspěvek >
Jaká je to odrůda hrušně?, 7.10.2007
na Konferenci mi připadá moc baňatá, chtělo by to vidět více plodů.... Lucas
Hnojení na podzim, 27.9.2007
děkuji za Vaši odpověď, já používám podomácku vyrobenou zašpičatělou tyč, která má na jedné straně přivařenou nášlapku ve vzdálenosti asi 40 cm. Otvory  dělám při obvodu koruny asi po 2 m - do každého asi lžíci hnojiva. Lze tak aplikovat i... celý příspěvek >
hrušeň Dicolor, 10.9.2007
Tak to jsou dobré zprávy: jelikož je jen pro samozásobení, tak menší velikost  nevadí a pade většina hrušek Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika