Příspěvky uživatele - 167.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
odrůda Katinka, 16.4.2007
pánové,děkuji za rady zkusím ji na podzim vysadit Milan
odrůda Katinka, 16.4.2007
Dobrý den, plánuji doplnit svou zahradu se 6 švestkami - domácími o nějakou velmi rannou.Máte prosím někdo zkušenosti s odrůdou Katinka?Dozrává opravdu koncem července(40 dní před domácí švestkou)? A co chuťově? děkuji za... celý příspěvek >
nektarinky, 11.4.2007
Mám k pěstování nektarinek ještě jednu poznámku- jsou opravdu citlivější na mráz (jarní) asi jako meruňky. A květy mi letos z 90% pomrzly. Lucas
Dlouhý, či krátký řez?, 13.3.2007
Jaké máte zkušenosti s udržovacím řezem broskvoně? Já v okrajové oblasti méně příznivé 45Om zvolil dlouhý řez - až po zapěstování kosterních větví jejich sesazení ve 4. roce asi ve 2,5m. Zatím stromy plodí dobře - prý je to pro strom příznivější -... celý příspěvek >
Harbinger, 11.3.2007
Mám obdobnou zkušenost  jako přechozí pisatelka se zráním odrůdy Harbinger a Redhaven- dozrávají téměř současně.Pěstuji je v okrajové oblasti 45Om . Dozrávají po 2O.srpnu a Harbinger plodí méně než Redhaven.Nevím tedy co si myslet o rannosti... celý příspěvek >
hybrid švestkomeruňka, 9.3.2007
děkuji za radu Lucas
hrušeň do vyšších poloh, 9.3.2007
souhlasím s panem Vysloužilem- Konference je velmi odolná a chuťově špičková,  i když se nejedná o zimní odrůdu.
ochrana proti stupovitosti, 9.3.2007
Bohužel ty nejchutnější odrůdy jjsou zpravidla citlivé na strupovitost, dokonce i Rubín, o kterém se uvádělo,že je celkem odolný. Navíc pěkně vzrostlý strom je škoda přeroubovat na něco co vám ani nemusí tolik chutnat, natož ho porazit , vysadit... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní, 7.3.2007
Mám v podšumaví 45Om dvě šestileté  broskve Redhaven a Harbinger, obě v pohodě přežily mrazy přes 2Ost.C, plodí dobře. Lucas
Postřik proti monilioze meruňek., 7.3.2007
Ano myslel jsem na moniliovou spálum ,samotná moniliosa plodů není tak nebezpečná. Dotaz tazatele také nebyl nijak specifikován. Lucas
kdo poradi dobrou odrudu, 7.3.2007
Pěstuji ji  v oblasti podšumaví, ale v relativně příznivých ovocnářských podmínkách chelčicko u Vodňan.Mladý 3 letý stromek měl zatím jen pár ukázkových plodů. Lucas
zmrznou letos květy?, 5.3.2007
No pokud má člověk chalupu se zahradou 3O km o bydliště a jezdí tam 1x týdně, tak mu nezbývá než se modlit!
hybrid švestkomeruňka, 19.1.2007
Vážený pane, nejedná se o reklamní trik prodejců.Kříženci meruněk a švestek ve světě existují- zejména v USA- viz http://www.foodreference.com/html/art-pluots-apriums.html http://www.davewilson.com/br40/br40_trees/br40Pluot_aprium.html U nás jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika