Příspěvky uživatele - 167.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
meruňky potlučené kroupami, 27.6.2008
poprvé mám letos na 2 stromech větší úrodu (pěstuji je v n.m.480m) ale náladu mi značně zkazily kroupy.Většina ještě zelených plodů má nějakou ránu, či ranku. Dle literatury jsem je postříkal Rovralem Flo, ještě asi po týdnu zkusím Horizon- krátká... celý příspěvek >
zálivka ze slepičinců, 27.6.2008
mám dotaz ohledě termínu dokdy lze používat zálivku naředěných slepičinců. Mám je naředěné od dubna, jejich účinnost je nyní myslím již nižší (z hlediska přehnojení dusíkem) děkuji za rady Lucas
hnojení jabloní i jiných ovocných stromů, 19.6.2008
no snad nehnojíte Cereritem, či NPK pohazováním hnojiva na trávník- to by byl dost drahý špás. Domnívám, se,že pokud hnojit takkto- tak jedině zarytím, ev. do otvorů (já je dělám kovovou tyčí s nášlapkou do hloubky asi 4Ocm po obvodu... celý příspěvek >
řez mladá třešně, 12.6.2008
3. letá třešeň Kordia má velmi dlouhé přírůstky- stejně dlouhé ze všech pupenů (asi 5Ocm). Má je nechat, event. ty co směřují do koruny, či kolmo k zemi odstranit, či zkrátit? A pokud řezat -kdy? Koruna se mi nezdá dosud zapěstovaná.Děkuji za... celý příspěvek >
Řez lísky, 22.5.2008
Říjen líska- nalomit konce silnějších výhonků(5-6 párů listů nad rozvětvením),na jaře odstranit a zkrátit výhonek na 3-4 očka, postranní nechat! Lucas
choroba mladé hrušně, 12.5.2008
Já měl to samý u vloni zasazené Dicolor, jelikož jsem nestříkal proti přezimujícím škůdcům. Minulý týden poměrně silně napadené rašící listy jsem pro jistotu postříkal směsí Summithion + Omite (to by snad mělo pobít vše co se hýbe . Po týdnu se... celý příspěvek >
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 11.5.2008
já vloni po opadu listů a letos na jaře v březnu Championem, poté po l4 dnech Syllitem- a jsem na tom (jako každý rok) velmi dobře Lucas
choroba mladé hrušně, 11.5.2008
přečtěte si článek níže: Strupovitost listů u hrušky, která to ale mimichodem není! Lucas
Stanley, 9.5.2008
neprodali vám nějakou zrůdu:))) Lucas
Strupovitost listů u hrušky, 3.5.2008
no spíš než strupovitost si myslím, že to budou nějaké potvory- např. mera... Lucas
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 21.4.2008
A co takhle Cortland- jde o starší odrůdu, dle popisu by mohla to být ona. Lucas
Kanadska boruvka - zasychaní, 20.4.2008
mám 3 asi 3.leté kand. borůvky a nyní jsem si všiml, že některé vetvičky zasychají na konci.Jinak již rodily, jsou zasazeny v lesní hrabance, namulčovány kůrou, na zimu byly řádně zality, hnojeny Cereritem... v zimě ani moc nemrzlo. Nevím, třeba je... celý příspěvek >
jabloň nekvete, 14.4.2008
jak, čím a kdy to kroužkování, či zaškrcení provést? Milan
jabloň nekvete, 13.4.2008
Mám dnes již 5.letou naroubovanou jabloň (odůrda Starkrimson).které dosud ani jednou nezakvetla. Stromek přitom pěkně roste - asi 180cm, větve jsem vyvazoval horizontálně.Stejně naroubovaný 2.stromek přitom poloviční opakovně plodil. Oba jsem získal... celý příspěvek >
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 7.4.2008
a to je přesně to, proč mám radši nerezistenty, jablka člověk pěstuje hlavně pro chuť a proto si dovolím u citlivých odrůd nějaký minimální postřik a občas oželím i nějakou vadu na kráse. Mám ovšem ve své zahradě 9 jabloní (reozsten není žádný),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika