Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 28.12.2017
Ještě mi praktici parafujte počet komor a proudění vody v biologickém filtru. Už se budu muset nějak definitivně rozhodnou a začít sekat a betonovat ve sklípku. V lednu mám přislíbenou odezvu z Německa k možnosti zakoupení AEM EASY drum... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 22.12.2017 Obsahuje fotku
Čím více se nad tím zamýšlím, tím více jsem názoru, že limitujícím faktorem všeho je biologická fitrace a to její průtok. Dívám se na stránky filtrace Oase a zjištuji, že zde uvádějí u prvku Proficlear filtrační houba uvádějí maximální průtok 25... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 19.12.2017
Ano to je chytrá otázka. Asi se vždy nechává jet čerpadlo na plný výkon. Ale já neumím nadefinovat potřebný výkon čerpadla a jaká bude ztáta poklesu výkonu při výtlaku do výše 1,5 m. Až po zapojení a vyzkoušení to poznám. proto si mi zdá být správná... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 19.12.2017
Děkuji za názory, pro mé rozhodování velmi cenné. Neumím pořádně anglicky a z google to vypadá, že ten druhý má dálkové ovládání regulace výkonu a kvalitnější materiály jak píše Beny. Ten první má regulaci výkonu taky ale ne dálkové. Musel bych... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Moje průmerná spotřeba ovoce pro statistické účely: Celkem v průměru 2 kg denně. V zimě ve složení: Banán, hruška, jablko, hrozno, mango. V létě ve složení: Meloun, broskev, třešně, jahody. Důvod: střeva a chuťové pohárky si to... celý příspěvek >
Zdroj vody na ostřik bubnového filtru, 29.11.2017 Obsahuje fotku
Když se dívám na štítek vysokotlakého čerpadla co je v setu AEM-EASY-DRUM tak má vstup i na vodovodní kohoutek. Zřejmě to je pro první naplnění čerpadla vodou. Když by se ale dal mezi otevřený kohoutek vody a vstup na čerpadle elektromagnetický... celý příspěvek >
Zdroj vody na ostřik bubnového filtru, 28.11.2017
Dobrý den, stále si proměřuji a maluji umístění bubnového šterbinového filtru ve sklepě kde mám přívod pitné vody a odtok do kanalizace. Vosokotlaké čerpadlo když ostřikuje síto na bubnu tak používá vyčistěnou vodu co se vrací do jezírka a stříká... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 16.11.2017
Jeste si pořád říkám, že dnové sání přes gulu musí nasát drobné rybky i živočichy. Poptom při gravitačním zapojení je větší šance nasátý kus zachránit.
Filtrace nexus, 14.11.2017 Obsahuje fotku
Hm, tak to sjou slováci také jinde. Mají cenu 1200,- EUR. Němci 999,- EUR včetně dopravy a DPH. Dvojí ceny téhož výrobku.
Filtrace nexus, 14.11.2017
Ještě by mne zajímala cenová politika. Pokud holandský producent filtru AEM EASY-DRUM uvádí cenu 999 EUR potom by ji měli ctít všichni jeho dealeři. Zvláště v zemích platících EURy. Němci to ctí. Slováky jsem nenašel. Poláci už si opravili koncovou... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 14.11.2017
Děkuji, napsal jsem jim a poslali mi ho. Je český a po získání gramotnosti na tomto vláknu ho i plně chápu. Jediné co mi tam chybí je přesné rozměry jednotlivých částí. Například ode dna filtrace k výkoku oplachu atd. Stavím se k nim na prodejnu a... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Ještě k tomu automatickému oplachování bubnu. To provádí elektronika sama a to tak, že zapne nějaké čerpadlo pro natlakování vody do oplachovacích trysek. Vodu oplachovací čerpadlo bere z bubnu a kal odtéká do kanalizace. Proč nejsou oplachovací... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Pane Hrkal, moc děkuji za odpovědi. Jsem vděčný a pečlivý student ale narazil jsem na nový pojem, který jsem nevstřebal a nebojím se učiteli skočit do řeči: "U čerpadel v gravitačním zapojení se to obvykle řeší nákupem silnějšího motoru s... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Pro uživatele EXN Jste na tom odborně hodně dobře v oblasti jezírek a umíte trpělivě a srozumitelně vysvětlovat. Zvažte svojí působnost ve školství. Tam tito lidé chybí.
Filtrace nexus, 10.11.2017
Ještě jedna otázka na zkušené praktiky. Já jsem ze schématu bubnového filtru Oase pochopil, že voda z jezírka teče dovnitř bubnu a skrze stěnu bubnu protéká vyčistěná voda ven do biologického filtru k dalšímu zpracování. Ze schematu jsem však... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika