Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapojení bubnového filtru, 19.1.2018 Obsahuje fotku
Dlouho jsem nad tím včera také pane Hrkal uvažoval (navíc spražený EXNem, že na netu je spousta obrázků ke spínači a já našel kulové)  a byl stejného názoru jako Vy ale jiné vysvětlení neexistuje. Když ten hladinový spínač je mimo buben tak... celý příspěvek >
Zapojení bubnového filtru, 17.1.2018
Je rozdíl v konstrukci bubnového filtru pokud ho zapojuji gravitačně nebo čerpadlově? Stále studuji AEM EASY DRUM a český prodejce má pouze uvedeno gravitační zapojení. Výrobce má na svých stránkách také uvedeno pouze gravitační zapojení. Amazon má... celý příspěvek >
Vstup do biologické filtrace, 15.1.2018
Má to hlavu a patu to co tu všichni uvádíte. Zkusím se zeptat kolegy co svařuje bazeny na kolik by vyšel biologický filtr s nornými stěnami na míru. Asi nejtěžší bude vyspádovat dno každé komory do odkalovací výpusti. Až po Benyho praktické... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 12.1.2018
Jestli jsem Vás správně pochopil pak lze ze skimru sundat plovák a místo něj nasadit redukci pro napojení hadice od vysavače. Zavřít v šachtici sání z guly a nechat otveřeno sání pouze ze skimru. Zkusím pohledat tu redukci pro skimer. Ten už mám... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 11.1.2018
Ještě pořád tu diskusi sleduji a nustále měním projekt ve své hlavě. Sběrná šachtice je ve slepě zabetonovaná, s tím už nehnu. Nastěstí mám v šachtici u vstupu z guly i vstupu ze skimru šoupátko 110 mm. Takže mohu v budoucnu dělat pokusy a ověřovat... celý příspěvek >
Rost na molitan do filtracie, 11.1.2018
Děkuji za odpověď. Vůbec jsem si neuvědomil, že zinek a hliník může mít vliv na rybí osádku. Vaším upozorněním se vyhnu začátečnické chybě. 
Jezírková zahrada, 10.1.2018
Tak u tohoto problému jsem výklady Vás obou pochopil. Vám poděkování a sobě uznání.
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 10.1.2018
Překvapil jste mne Stando podhalením Vaší věkové hranice. To jste na tom vzhledem k věku v mých očích odborně hodně dobře. Nevím proč ale z Vašeho nicku jsem si vybavil Černé barony a tam hraběte Kinského. Tipoval jsem Vás na staršího aristokrata.... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 10.1.2018
Přiznávám se, že jsem se ztratil v té odborné diskusi. Překročila můj obor vzdělání. K tématu studiu na vysoké škole jsem se zděsil, když mi dcera přinesla ukázky výuky jazyka C++ z předmětu informatika na oboru elektrotechnika v... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 9.1.2018
Jsem názoru, že při čerpadlovém zapojení je větší průtok vody do bubnového filtru než při gravitačním při stejném průřezu vstupu do šachtice z jezírka. To z toho důvod, že rychlost proudění vody je dána rozdílem výše hladiny v jezírku a v šachtici.... celý příspěvek >
Rost na molitan do filtracie, 9.1.2018
Využiji toho, že umíte srozumitelně popisovat. Pokud je filtrační nádoba válcovitého tvaru tak musí být složitější průchodku utěsnit. Jednodušší by měl být tvar nádoby kvádrového tvaru. Jak utěsňujete takovou průchodku u válcovitého tvaru? Váš názor... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 9.1.2018 Obsahuje fotku
Současně se omlouvám všem programátorům SAP ale vložit více než jeden obrázek najednou je složitější než obsluha SAP.
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 9.1.2018 Obsahuje fotku
Omlouvám se za nákres, ručně to bylo jednodušší namalovat než ve SketchUp. Podstata je v tom, že bubnový filtr jde zapojit dvěmi způsoby gravitačně nebo čerpadlově. A já jsem názoru, že čerpadlově je vždy větší průtok při použití stejného... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 8.1.2018
Ještě bych neuzavíral pro mne toto vzdělávací téma. Někde mi to Beny radil ať si udělám filtraci sám ze sudů. Byl jsem v hornbachu a viděl jsem tam velké sudy i hranolového tvaru. Potom by neměl být problém s průchodkou. Ale zakousnul jsem se v... celý příspěvek >
Rost na molitan do filtracie, 8.1.2018
Dobrý den, několikrát jsem přečetl pro mne velice zajímavý příspěvek. Je v něm otázka z čeho rošt a vodící lišty aby byl materiál cenově dostupný. Pokud je nerez tak drahý zkuste hliník. Když jsem si stavěl volieru tak jsem zjistil, že existují pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika