Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 10.11.2017
Otázka zněla: Pokud je průtok bubnového filtru 20000 l a za něj dám čerpadlo 20000 l tak musím přisávat vzduch. Odpovědˇ: Nemusí a nesmí, elektonika řízení filtru si to ohlídá. Laický závěr: To znamená, že elektronika bubnového fitru řídí i... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Děkuji za informaci. Potom jsem špatně pochopil technika v zahradních jezírcích. Já pod pojmem pohnout hladinou jsem chápal, že hlavice skmimeru se v důsledku čerpání vody sníží o tolik, že do ní stéká voda z okolí. Neptal se na plochu hladiny, tak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017 Obsahuje fotku
Také sjem se na něj díval na stránkách starfisch ale mají uvedeno, že se dá použít pouze v zapojení gravitačním. To moc nechápu. Pokud je průtok 20000 l a za něj dám čerpadlo 20000 l tak musí přisávat vzduch. Proč nemůže být zapojeno... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 6.11.2017
Moc děkuji za Váš názor pane Hrkal, potvrdil jste názor ostatních zkušenějších. Potom ale nechápu smysl šterbinové odstředivky, která eliminuje nevýhodu štěrbinového filtru a to nutnost každý den jej čistit. Bordel ale u stěrbinové odstředivky... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 6.11.2017
Všechno co píšete má hlavu a patu, pouze u toho šterbinového filtru to nějak nechápu. Možná jsme si nerozumněli ale ze šterbinového fitru nebo vortexu jde voda do filtrace a až potom do jezírka. A filtrace provádí biologický rozklad, takže ukolem... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 3.11.2017
Jsem vděčný, že se mnou komunikujete. Osobní zkušenost je nenahraditelná. Já měl jezírko menší, hustě zarostlé s vytírajícími se karasy a pouze jsem čerpal a nefiltroval vodu na vrchol vodopádu a fungovalo mi to 25 let. Letos odešla folie... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 2.11.2017
To jste mi vzali vítr z plachet. Problém sklípku je, že je malý. Mám k dispozici prostor podél jedné stěny dlouhý 275 cm dlouhý a široký 75 cm. Z délky 265 již šachta pro čerpadlo zahrala 75 cm. Je vsazena do dna. Nad ní sice prostor je ale čerpadlo... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 2.11.2017
Děkuji za know how. Když Vaše zkušenosti převedu na svůj záměr čistit vodu v jezírku pomocí kořenové filtrace i v zimě tak mi z toho vyplývá takovéto řešení: V nezámrzném sklepě je čerpadlo o výkonu 20.000l/hodinu. To saje vodu ze dna... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 1.11.2017
Dobrý den. Využil bych Vašich zkušeností a položil pár otázek na které jsem z obrázků na google nenašel odpovědi. Jde mi o kořenovou filtraci pro zahradní jezírko: 1. Proč někdo dává svislé odvětrání do nátoku a odtoku a někdo ne? 2. Ty... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 1.11.2017
Tak to jste hodně dobrý. Já jsem z toho obrázku myslel, že jsou plastové a že mají nějakou funkci pro kořenovku a nechápal jsem jakou.
Schema kořenové filtrace, 31.10.2017 Obsahuje fotku
Procházím na googlu obrázky k zapojení kořenové filtrace a nechápu jaký úkol mají trubky svislé. Je to odvětrání, je to kontrolní trubice, je to přepadová trubka? Poraďte mi kdo to znáte.
Srozumitelný návod pro řez a rozmnožování kanadských borůvek, 20.9.2017
Jsem nevzdělanec, kterého zahrada baví ale je pouze doplňkovým koníčkem. S kanadskými borůvkami mám stejnou zkušenost jako Beny. Ta která byla vysazena do velké jámy a vyplněna směsí říčního písku, lesní hrabanky a rašeliny tak tam jsou... celý příspěvek >
Přesazení jedle, 12.7.2017
Jsem zvědav zda někdo poradí. Překvapuje mne, že sousedovi tyto stromy vadí. Na fotce nevypadají nějak přerostle.
Tipy a techniky jak udržet zahradní benzinovou rotační sekačku v dobré kondici po mnoho let, 28.6.2017
V době kdy se objevily sekačky s pojezdem jsem koipil za 21000,- z mounfieldu tu nejlepší co měli. Nedělal jsem žádnou pečlivou údržbu pouze měnil olej. Na sekačce drobné závady formou ulomených klínků a prasknutí lanka. Jednou se vyšoupal pojezd a... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 22.6.2017
Každým rokem jsem měl problém s krtky. Nedokázal řešit jinak než rozhrabováním krtinců. Soused byl na mně naštvaný, že z pole přes mojí zahradu přešli i k němu. Nevím jak si představoval, že to mám zastavit. Vzali jsme si kňourající pohozené kotě.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika