Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 16.5.2018
Zkuste ještě Banata. Když jsem poptával Aquaforte o náhradní síto tak mne odkázali na něj jako největšího dodavatele jejich výrobků do ČR. Možná dá rozumnou cenu. Ta myšlenka oplachovat odtokový žlab současně s ostřikováním je zajimavá. Jak jste... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Mrkněte se na tento odkaz na youtube. Je tam video jak toto časté protrhávánín síta u Aquaforte řešil jeden Němec. Já neumím německy ale tipoval bych, že jde o špatný okraj zavaření síta do gumového těsnění
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 30.4.2018
Realita je jiná než teorie. Písek jsem vybral po 7-mi letech provozu, je čistý akorát strašně jemný. Obrousil se téměř na prach. Proto ručička ukazovala velký odpor průtoku.
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 26.4.2018
Ano to je řešení ale dočasné. Jednou se písek beztak musí vyndat jelikož jeho zrno se obrousí na moc jemno. A otázka zní jak z nádoby, která nejde nadzvednout z důvodu váhy a navíc je připojená k motoru vyndat. Úzká šterbina hovoří, že nejlepší... celý příspěvek >
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 26.4.2018
Tu si myslím, že se bavíme každý o jiných rozměrech pískové filtrace. Každý není silák formátu indiána v Přeletu nad kukaččím hnízdem.
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 24.4.2018
Dělá se to průmyslovým vysavačem. Stačí ten z Lidlu.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 27.3.2018 Obsahuje fotku
Asi jste mi pane Hrkal napomohl vyhnout se školácké chybě v zapojení bubnového filtru AquaForte. Díval jsem se na videa k tomuto typu bubnového filtru a jeden mlaďoch z Německa tam zuří, že se mu stále trhá síto. Když se dívám na video tak bych... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 26.3.2018
Pořád mě to nechce pustit. Proč jdou s vodou v poslední komoře z hora dolů?  Jak potom odkalují?  Nebo v biologických komorách za bubnovým filtrem se už neokaluje jelikož není co?
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018
Moc děkuji za trpělivost pane Hrkal. Pro mne velmi zajímavé obrázky. Tak jak to má Oase tak z toho vyplývá, že buben je uvnitř síta pořádně naplněn vodou, téměř do 2/3 výše bubnové komory. Tím voda v podstatě protéká přes boční stěny síta do... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Foto č.4
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Foto č.3
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Foto č.2
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 23.3.2018 Obsahuje fotku
Tak se musím přiznat pane Hrkal, že nerozumím. Vyfotit ževnitř je nerealizovatelné. Zkusil jsem pár snímků ale nevěděl jsem čeho docílit a tak jsem je dělal dle své logiky. Z první foto je zřejmé, že filtr je vyspádován dnem na stranu odtoku. Asi... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Ještě aby to bylo stopro jak říká Šiška v milionáři tak - výtoková hladina ve filtru (spodní hrana výtokové trubky) by měla být výše než hladina v biologické filtraci (horní hrana výtokové trubky). Ostravsko je region razovitý a raději se zeptám... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 21.3.2018 Obsahuje fotku
Děkuji za informaci pane Hrkal. Výrobce tam má k čerpadlovému zapojení niže uvedený obrázek. A teď když se na to dívám a z Vaší  formulace, že výtok z bubnu by měl být nad úrovní hladiny biologické filtrace tak začínám chápat proč. Pro čerpadlo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika