Příspěvky uživatele - 53.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 21.3.2018
Bubnový fitr už mám doma a nechám si k němu ještě od bazenáře udělat biologickou filtraci na míru. Když uvažuji na výši výtoku čisté vody z biologické filtrace do jezírka tak bude 1 m od podlahy ve strojovně. V jaké výši od podlahy by potom měl... celý příspěvek >
Řídicí jednotka bubnového filtru, 14.3.2018
A spadnutí řídicí jednotky do chyby vyvolá přerušení proudu do všech napájecích zástrček  ?  Potom je to chytré ale měla by mít řídicí jednotka i zástrčku pro čerpadlo a to všechny nemají. Druhá pravda je, že některé bubnové... celý příspěvek >
Řídicí jednotka bubnového filtru, 14.3.2018
Ještě uvažuji nad funkcemi řídicí jednotky u bunových filtrů v pumpovém zapojení a neumím si odpovědět na tuto otázku: - měla by řídicí jednotka po dobu oplachu síta vypnout čerpadlo ženoucí vodu do bubnu filtru? Zdá se mi to být blbost... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 7.3.2018
Když jsem pročítal diskuse k AquaForte Drum filter (neumím pořádně anglicky a diskutující v mých očích neměli znalosti jako tady na foru) tak z nich vyplývalo, že firma původně tyto filtry dodávala v 60 mikronové verzi s nylonovým sítem a trhalo se... celý příspěvek >
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 5.3.2018
Děkuji pane Hrkal za psychickou podporu. Dnes jsem filtr objednal a začal být nervozní zda jsem se neunáhlil a zda časem seženu náhradní síto. Už jsem vygooglil, že síta mají dvojího druhu. 60 mikronů nerez a 120 mikronů nilon. Uvažuji nad... celý příspěvek >
Čerpadlo/filtrace do jezírka cca 6x7x1,5, 26.2.2018
Máte pravdu. Podíval jsem se do wikipedie na popis a obrázek pojmu mokřad a tento výraz je blíže tomu co jsem měl, akorát ta voda byla nezelená ale průhledná. Mělo to jednu nevýhodu a to velký odpar vody. Naučil jste mne dalšímu odbornému pojmu.... celý příspěvek >
Technická vychytávka u filtrace, 14.2.2018 Obsahuje fotku
Dívám se na obrázky realizací filtrací a snažím se z nich pro sebe vyčíst nápady, ke kterým člověk dojde až léty provozu. Na přiloženém obrázku vidím u rozvodů k bubnovému filtru dvě vychytávky. Jedna z nich je podle mně expanzní nádoba na... celý příspěvek >
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 14.2.2018
Pokud se dobře dívám tak v Polsku vyjde ještě levněji. Pouze mne překvapuje, že výrobce uvádí, že je vyráběn v gravitačním zapojení a prodejci tvrdí, že se prodává jak v gravitačním tak čerpadlovém zapojení. Buď výrobce zaspal s aktualizací... celý příspěvek >
Bubnový filtr AEM Easy Drum, 8.2.2018
Byl jsem se na něj podívat u českého prodejce. Je ve dvou provedeních. V gravitačním a čerpadlovém zapojení. Gravitační zapojení má maximální výkon 20 m/h. Čerpadlové má maximální výkon 17 m/h. Materiál a elektronika vypadá slušně. Další otázka je... celý příspěvek >
Tvar a kolmost stěn jezírka, 31.1.2018 Obsahuje fotku
Objevil jsem na jedné diskusi popis stavitele, který si biologický filtr vyzdil v zemi ze ztraceného bednění a pak jej nechal vyvařit folií. Do dna komor dal gulu se vzduchováním, která slouží jednak k prubublávání filtrační hmoty a jednak k... celý příspěvek >
Tvar a kolmost stěn jezírka, 30.1.2018 Obsahuje fotku
Tady je finální vzhled. Snad se na mne nebudou autoři díla hněvat, že jsem použil jejich fotky z veřejného webu a zvláště pokud je považuji za mimořádně esteticky podařené dílo.
Tvar a kolmost stěn jezírka, 30.1.2018 Obsahuje fotku
Ještě jsem zapomněl zadat základní parametry. Jezírko okrasné s několika rybama, objem 20 kubíků, největší hloubka 1,5 m, 10 ks karasů, 2 ks jeseterů, 2 ks velenosů, 2 ks koi. Pro mne by byl ideální vzhled na vypůjčených přiložených obrázcích. Zdá... celý příspěvek >
Zapojení bubnového filtru, 26.1.2018
Vidíte, to jsem si neuvědomil. Je-li spínač za bubnem pokles plováku sepne. Je-li spínač před bubnem vyjetí plováku na horu sepne. Je to přesně naopak takže to nevypadá na universální řešení. Děkuji, to jsem přehlédl.
Zapojení bubnového filtru, 26.1.2018
Je to jak říká pan Hrkal a Exn. Byl jsem se podívat do Pardubic kde ho mají na prodejně. Pan Adámek mi ochotně filtr vybalil a ten byl výrobcem nastaven jako gravitační. Snímač hladiny za bubnem. Tento snímač hladiny je odnimatelný a dal by se... celý příspěvek >
Zapojení bubnového filtru, 19.1.2018 Obsahuje fotku
Konečně jsem našel na videu pasáž kde je vidět, že hladinový spínač je vně bubnového filtru.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika