Příspěvky uživatele - 73.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.3.2012
Ač nerad musím zchladit Vaše nadšení na rýč z Lídlu.Je to pouze čínská napodobenina rýče od fy WOLF-GARTEN.Originál jsem nafotil a umístil do vlákna "Rýč fiskars".Můžete porovnat, liší se pouze koncovkou madla o kvalitě materiálu nemluvě.Byl bych... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.3.2012
Na slevy nevěřím ale akce 1/3 ceny na F mě zaujala, zvláště když potřebuji lopatu na sníh.Na stránkách M byla akce na lopatu na sníh od 26.3.Šel jsem se poptat 22.3. a bylo mě sděleno, že akce začala již 22.3 a zboží už není.Tak jsem jim řekl co... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 14.3.2012
Pane Petře, LOBO bylo v obvyklé kvalitě, voňavé a velice dobré.Mc Intosh-nezaznamenal jsem významnou odchylku. Nedávno jsem viděl na Vašem přízpěvku Gascoigneho šarlatové.Velice mě zaujalo nádherné vybarvení a příznivé chuťové ohlasy na... celý příspěvek >
Melrose a Gloster, 13.3.2012
Stručné hodnocení loňské úrody Melrose - opět skvělá kvalita, ostatně jako každý rok Gloster - velmi dobrý (letos malý výskyt jadřincové plísně) ovšem kvalit Melrose nedosahuje. Hit roku - RED DELICIOUS-prostě fantazie Zklamání roku -... celý příspěvek >
Plastové záhonové chodníky, 12.1.2012
Dobrý den.Má někdo praktické zkušenosti s plastovými záhonovými chodníky od fy.Transform Bohdaneč?Zvláště mrazuodolnost, stálost tvaru,,zda ovlhčený povrch extrémě neklouže, odvod vody po silných deštích atd.Cena není zrovna lidová a nechci kupovat... celý příspěvek >
Oleomac 956, 21.11.2011
Dobrý den, nechci zakládat nové téma, když už tu máme 956. Mám dotaz na kroutící moment. Jaká je jeho hodnota a v jakých otáčkách je ho dosaženo? Nikde jsem u výrobce tento údaj nenašel. Nemá někdo nějaký odkaz na zkušebnu nebo něco podobného... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 16.11.2011
Soused na chalupe rovnez zakoupil pilu Moantfield, zadny velky objem pro to co potreboval stacila. Po 2 letech a par smejknuti cca 5cm pila zadrena. Oprava by stala 3,5-4tis. Radsi zakoupil novou HQ. Rozdil v internetovych cenach Dolmar a Mountfield... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 30.8.2011
Asi půl roku používám na chatě separační toaletu k naprosté spokojenosti, příspěvek o schůdkách je naprosto mimo. Jestli máte zájem napíšu Vám na mail podrobnější zkušenosti.
Popínavé jahodníky, 28.7.2011
Odrůda se jmenuje Mount Everest. Na podzim jsme ji dali do záhonu a asi před 14 dny jsme ochutnali první jahody. Rostlina byla před tím asi 2 roky v květináči na okně - takže jí trochu trvalo, než se vzpamatovala. Šlahounů vyhodila asi 10, ale... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 21.7.2010
Stenson BC 520 mě za uvedenou cenu - dnes pod 3tis. Kč nadchnul. Žádné problémy po pokosení cca 1500m2 jsem nezaznamenal. Ani netěsnosti na motoru, držadle nebo zasekávání plynu. Věnoval jsem však sestavení kosy náležitou pozornost - precizní... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 26.4.2010
Dobrý den. Chci se zeptat jestli někdo z Vás zažil, že by ty potvory začaly vylézat už teď na konci dubna. U mne již začaly, teda jestli jsou to ony.
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 21.11.2009
Zkusil jsem kvasit hrušky smíchané se švestkama (poměr 4:1) a výsledek byl skvělý. Kvasil jsem při teplotě cca 18C. Kvašení jsem přerušil při cukernatosti 5st - měl jsem obavu z zoctovatění. Asi třetina švestek zůstala v celku, ale i tak je... celý příspěvek >
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 24.9.2009 Obsahuje fotku
Koza domácí za sebou zanechává na Vámi popisované zahrádce "poušť a stepní vzhled". Kupte si radši medvídka Mývala. Opravdu.
Záhadné chování slivoně, 1.9.2009
Docela rád bych se dověděl co je příčinou takovéhoto chování slivoní: Na jaře vykvetou, nasadí plody a těsně před dozráním plodů opadá listí. Plody dozrají. Oberu je a strom okamžitě nasadí nové listí, narostou nové výhony (cca. 10 cm) a v klidu... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 19.8.2009
Moruši trnavskou pěstuji už několik let nedaleko Karviné téměř u hranic s Polskem. V Petrovicích u Karviné rostla velmi dlouho u vrat do místní školy. Dnes už nevím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika