Příspěvky uživatele - 143.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata mne překvapují, 21.7.2014
Hm, kdybych to neviděla na těch fotkách, tak neuvěřím. Jsem člověk, který neustále pobíha s konvema a zalévá. Bojím se, že při vydatnějším dešti by mi "netrénovaná" rajčata popraskala.
Fíkovník, 20.7.2014 Obsahuje fotku
Mám 5 letý fíkovník a taky ho pěstuju na zahradě. Dosud pokaždé, to co v létě narostlo, přes zimu zmrzlo, takže začínal každé jaro od začátku. Až letos zimu přežil a nasadil plody. Mám ale pocit, že se tak stalo pozdě a fíky nedozrají. Zeptám se:... celý příspěvek >
Psidium, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Mám Psidium cattleianum druhým rokem a po velmi chladném zimování, kdy teplota skoro kopírovala tu venkovní, se mi odměnilo zdravým růstem a spoustou poupat.  Pěstuju ho na přímém slunci a má krásně sytě zelenou barvu. Snad budou i nějaké... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 14.7.2014
Taky si nemyslím, že se borůvka potřebuje na zimu přemístit do tepla. Ale já se bojím, že by mi ty květináče promrzly. Nemám možnost je zakopat.Taky jsem četla, že se jim daří v pilinách jehličnatých stromů, chci to vyzkoušet. Nemáte s tím... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, pěstuju borůvky v nádobách cca 30l a to proto, že mi vpůdě, která má zásaditou reakci prostě nerostou. jsou v čisté rašelině a přihnojuji hnojivem na rododendrony a azalky. Plodí dostatečně, ale jsou hodně náročné na zálivku, hodně vody... celý příspěvek >
Papriky rostou, 11.7.2014
40 plodů z jedné rostliny? Tak to je pro mě, venkovního pěstitele, sci-fi. I když letos jsem to vymyslela dobře. Manžel mi vyrobil ohradky z palet a ja jsem na dno /normálně na trávu/ nasypala asi 10 cm kompostu. Pak už jsem jen sypala posečenou... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 11.7.2014
Dobrý den, moje snahy o krásno musely ustoupit užitku -rajčata, papriky aj. - takže jen okouzleně koukám a tiše závidím.
Papriky rostou, 8.7.2014 Obsahuje fotku
Letos jsem v jedné knize našla jako záložku 11 let stará semena papriky Amaryl. Tak jsem je vysela a ony vyklíčily a jsou fakt krásně fialové, na rozdíl od rajčat s toutéž deklarovanou barvou. Asi se jim ta kniha líbila.
Asimina - novy vyhon, 7.7.2014
Rostlinu jsem kupovala na podzim roku 2008 v zahradnictví Kruh.Mám jen jednu a byla drahá a já nevěděla, jestli se jí bude dařit. Před dvěma lety ji kompletně okousal náš labrador. Kvete potřetí, ale dříve květy opadly. Asi pořídím ještě jednu, ale... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 5.7.2014
Maliny máte opravdu luxusní. Ja je letos sklízím skoro sušené, nemám možnost je zalévat a to mě připravilo téměř o celou úrodu.
Asimina - novy vyhon, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Po dvou letech marné snahy o opylování muďoula všemi možnými způsoby jsem se na něj letos vykašlala a ejhle on má plody. Doufám, že je už udrží a neopadnou.
Pěstování cuket navysoko, 3.7.2014
Tak Italové, ti to mají vychytané.Když to zvládnou oni, já taky. Krásné, děkuju za inspiraci. Jana
Pěstování cuket navysoko, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Zajímalo by mě, jestli jste někdo zkoušeli pěstovat cukety vedením do výšky.Já se o to letos pokouším, ale netuším, jestli to půjde.Malé plody mi likvidují slimáci a taky úspora místa je lákavá.je otázka, jestli se mi to celé nezřítí pod tíhou... celý příspěvek >
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 3.7.2014
Dobrý den, dlouho byly žluté maliny na okraji mého zájmu, ale letos v tom obrovském suchu si jediné bez zalévání zachovaly slušnou velikost a šťavnatost.Navíc na nových výhonech dokážou plodi až do zámrazu. Beru je na milost.
Rajčata mne překvapují, 2.7.2014
Jižní Morava, úpatí Bílých Karpat, už ne vinařská ale spíše slivovicová oblast.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika