Příspěvky uživatele - 143.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata mne překvapují, 1.7.2014
Je fakt, že podmínky mám dobré, daří se tady subtropickým rostlinám, mám slušné citrusy.Jedno rajče mám na záhonku od 14.3. a vypadá slušně, to je ale výjimka díky velmi teplé a suché zimě. Vyberu tři solidní kulaté odrůdy, od každé 10 ks a... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 30.6.2014
OK, taky jsem se nemusela hned čertit. Mám velkou a "žravou" rodinu, ale málo prostoru pro pěstování. Poraďte tedy, jaké rajče mě překvapí tak, že bude mít na zhruba 30 rostlinách ůrodu kolem metráku a bude slušně chutnat.Nemám skleník, ale jsem... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Jasně, možná jsem se špatně vyjádřila, ale myslela jsem průměrné rajče daného typu třeba cherry nebo "normální" kulaté jako Start, nebo typ San Marzano. Tolik chápu, že navzájem je srovnávat nelze.
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Já mám velice dobré zkušenosti s beztrnou ostružinou Dirksen, už druhým rokem mě šokuje obrovskou úrodou. Musí se ovšem nechat totálně dozrát až už málem opadne, jinak mi příjde kyselá. Není nějaká beztrná sladká od začátku? Bristol je ovšem super!... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 29.6.2014
Zeptám se, vážíte si svoji úrodu? Je nějaký "ideál",kolik by průměrné rajče mělo dát kg, samozřejmě vzávislosti na typu.Je obvyklý velký rozdíl mezi produkcí v nádobě a na záhonku, venku a ve skleníku, mezi jedním výhonem a třeba dvěma? Jana
Rajčata mne překvapují, 28.6.2014
Děkuju za kompliment. V zimě bývám nedočkavá, takže jsem vysévala 20.ledna.Pikýruju do samozavlažovacích truhlíků, aby rajčata měla co největší prostor na kořeny.Lehce jsem je podpořila lignohumatem.jsou na jižním parapetu ale v chladnu.Od konce... celý příspěvek >
Rajčata mne překvapují, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Taky jsem spokojená, jak rajčata rostou, asi jim vyhovuje počasí, jen je šílené sucho.Dostala jsem jako dárek semínka červené slunečnice a fialových rajčat.Slunečnice kvete žluťe, tak jsem zvědavá co předvedou rajčata, tvarově jsou milé.
Papriky rostou, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Nemaje žádný urychlovací prostředek, ani skleník, ani foliovník, vymýšlím fígle, jak vypěstovat papriky venku.Nejlépe vychází vyvýšený záhon a samozřejmě nějaká vhodná nádoba, třeba prasklý černý kyblík.Semena jsem vybrala ze supermarketových paprik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Rajčatům se více věnuji teprve dva roky, ale docela mě to uchvátilo.Nemám žádné netradiční odrůdy, teprve nasávám informace a zkušenosti renomovaných pěstitelů z tohoto fora.Stupické považuju za velmi slušné rajče.Letos mám radost z Corianne F1,moc... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 1.6.2013
Kanibalismus! Taky jsem řešil dravce a oni se žraly navzájem :-)
Kdo mi zabíjí slepice?, 1.6.2013
Slepice byla vyžraná od zadku, vytrhané střeva, zůstal jen dutý skelet s dírou zezadu? Je to kanibalismus, žerou se navzájem. Z 9 slepic od dvou prodejců mi zůstaly 3. Slepice z drůbežárny P... se povraždili navzájem a po dokoupení od dalšího... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika