Příspěvky uživatele - 95.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřinka - použití, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Kamarad zahradkar bol na koštovke a sutaži o najlepšiu palenku v madarsku, vravel slivovice slabe nič moc ale vyhrala to Drienkovica čo bol milo prekvapeny.
Špačci na švestkách, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Nielen škorci nam piju krv nestačime ich odhanat zo sliviek a vinic, osy,včely, sršne a teraz aj nove druhy lienok ktore sem boli dovezene na vyhubenie vošiek.Vošky už niesu ale sa krmia na sladkom ovoci mne na viniči a slivkach.
Topfive, 14.9.2014
Nakolko Topfive zreje skorej nepraska, vtedy ešte nebolo take špatne počasie ako je teraz.
Warwickhire Drooper, 14.9.2014
Je tam citit viacero odrod šupka hrubšia trošku kiselkava dužina sladka, zajtra je štatny sviatok utorok ti pošlem na koštovku ty to vieš lepšie popisat už ich moc nezostalo, ale je to pastva pre oči.Vedla mam Bystricku mala 10 plodov par znich hnilo... celý příspěvek >
Praskají švestky, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Toptaste je unas najoblubenejšia slivka, všetky zname mojej ženy aj s detmi si radi na nej pochutia.Aj ostatne odrody čo mam su vyborne napriklad z česka poslana Nova durandzia je nejaka ina odroda ale ja som snov velmi spokojny, nechyta moniliozu... celý příspěvek >
Warwickhire Drooper, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Warwickhire Drooper ma prekvapila nadherne očervenela ma ešte lepšiu chut nepraska netrpi moniliou, na to ako je špatny rok je suprova.
Praskají švestky, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Po neustalom daždivom počasi začala praskat slivka Toptaste ostatne sa držia, aj to len niektore plody do ktorych hned nalietavaju osy a včely.
Co je to za švestku?, 9.9.2014
Asi mate pravdu možno je to nejaky druh azijskej slivky je gulata ma malu špičku na slivke listy su uzke a dlhe ine ako naše slivky vaha 50-60g.Ja ju nemam zasadenu ma ju kamoš ale už na jar navrublovl nejake stromky tak si jeden zasadim.
Co je to za švestku?, 8.9.2014 Obsahuje fotku
Kamionisti ktori jazdia do Talianska doviezli vruble jednej slivky ktoru kamoš zaštepil, stromek ma asi 7 rokov.Koštoval som ju štavnata sladkokysela musi sa počkat až dozreje bude červena a sladšia.
Benedicte, 8.9.2014 Obsahuje fotku
Na jesen som chcel zasadit broskynku Benedicte, bol som ju pozriet u znameho ktory robi stromky pre rakušakov dal mi foto je snou velmi spokojny.
Co vaše réva? (2014), 7.9.2014 Obsahuje fotku
Koštoval som dozrievajuce odrody Velika, Fuji Mata, Ustojčivyj,Svetlomodryj všetky chutovo vyborne.
Luci, 7.9.2014 Obsahuje fotku
Bol som koštovat Luci križenec Čačanska Najbola x Stanlei je velka štavnata a sladka bol som milo prekvapeny.
Coe Golden Drop, 6.9.2014 Obsahuje fotku
Golden Drop je tiež po tyždni o niečo chutovo lepšia sladka štavnata.
Jefferson Gage, 6.9.2014 Obsahuje fotku
Jeffersonka zreje postupne ma stale vela štavy je sladka.
Warwickhire Drooper, 6.9.2014 Obsahuje fotku
Po tyždni sa žlta slivka pekne vyfarbila a ešte sa zlepšila chutovo sladka štavnata.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika