Příspěvky uživatele - 95.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonske star, 4.1.2016
Marian ja som nepisal že tomu verim, dal som to iba na pozretie, že každy ma na to iny nazor to je ich vec, daj ty niečo zaujimave rad si to pozriem.
Japonske star, 4.1.2016
Nesnažim sa nikoho kritizovat ani uražt ale čo je vela to je vela, snažim sa dat na stranku zaujimave veci aby cez taketo nudne zimne dni zahradkari niečo pozerali alebo čitali nielen o stromkoch preto mam vela priatelov ktory mi posielaju zaujimave... celý příspěvek >
Růže, 4.1.2016 Obsahuje fotku
A čo orchideje.
Japonske star, 4.1.2016 Obsahuje fotku
Niečo neskutočne v takomto zimnom čase je dobre si pozriet taketo stranky.
Japonske star, 4.1.2016 Obsahuje fotku
Velmi dobry zahradkar mi poslal nadherne stranky, japonskych odrod hrozna Manicure Finger bol vo vyskumnom ustave vyšlachteny už v r.1988 postupne sa šlahtili nove odrody ktore maju ukrajinsky a rus.zahradkari.Neskutočne velke plody ma odroda Tian... celý příspěvek >
Mala zahrada, 4.1.2016 Obsahuje fotku
Trochu inšpiracie pre okrasne zahradi.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 2.1.2016 Obsahuje fotku
Milan diky za pekne stranky ukrajinskych pestovatelov zaujali ma tieto odrody.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 29.12.2015 Obsahuje fotku
Bakteriova rakovina kôstkovin, popraskana kôra hnede fleky.
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 29.12.2015
Panovi Kostihovi z Valtic sa tato choroba roširila do celeho sadu marhul uschol mu sad 7 ha odrody Goldrich, pytal sa kde mohol nakoniec zavolal odbornikov z talianska ti mu povedali u nich sa tato choroba začala prejavovat pred 5 rokmi.V celej Eu je... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 28.12.2015 Obsahuje fotku
Aj toto su top odrody.
Slunéčka - co to dělají?, 24.12.2015 Obsahuje fotku
V Dansku su na prašky z Lienok -Slunečka nastahovali sa im do bytov a ničia im nabytok, boli k nam dovezene aziske a indoneske druhy s ktorymi si nedokaže poradit nikto v Eu.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.12.2015
Je to časopis sady a vinice čislo 3 vychadza iba 6 kuskov ročne.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.12.2015 Obsahuje fotku
Nazdar Milan čo povieš na Korpašove novošlachtence stoloveho hrozna, Korpaš ml.na fotke.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 22.12.2015
Rubistu ma jeden stromek pan Gavalec Limbach a ten nepreda, velmi tažko sa zhana už rok sa snaži zohnat stromky z ips.fr ale stale nič slubil mi vruble za vymenu inej novej odrody.
Dr. Hartmann, 19.12.2015 Obsahuje fotku
Pozeral som v tabulke sladkost novych odrod  Toptaste 133 Oechsle 3018-Presenta x Haganta 132 Oe 5912-Hanita x Jojo 124 Oe 1827-Čačnska x Valor 110 Oe 4913-Verity x Valor 106 Oe  Nr.862-Nr.4517 x Haganta 123 Oe
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika