Příspěvky uživatele - 95.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dr. Hartmann, 22.11.2015 Obsahuje fotku
Podpniky gen.rezistentne voči šarke Docera 9,Dospina 247.
Dr. Hartmann, 22.11.2015 Obsahuje fotku
Konečne sa mi podarilo odfotit niektore novošlachtence z Hohenheimu.
Reklama na zemiaky, 8.11.2015 Obsahuje fotku
Čo dokažu šikovni rezbari vyrezat z cukety.
Jabloňe s červenou dužninou Baya Marisa, Redlove, 8.11.2015 Obsahuje fotku
Baya Marisa je sice pekne jablko ale chuto kysele, zahradkari čo kupili tuto odrodu boli zklamani Red love Calypso neviem ake je chutovo.
Haroma, 6.11.2015
Zdravim pan Lukaš ved vy sa o tie stromky starate lepšie ako ja, na jar dam trošku umelačku mladim stromkom listovu viživu som použil druhy krat za 10 rokov pomohlo to, jarny postrek kuprikol potom sulka, pilarka,obalovač +monilia, vertimex na... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 25.10.2015
Nadherne plody.
Obrie hrušky, 8.10.2015 Obsahuje fotku
Pestovatel z Turecka predctavil svoje obrie hrušky važiace 1kg predava ich za 0,45 E okrem toho pestuje dalšie odrody.
Krupobitie, 8.10.2015 Obsahuje fotku
V Polsku pri Waršave boli včera prve mraziky zahradkarov moc nepotešili.
Haroma, 19.9.2015 Obsahuje fotku
Dnes som koštoval Haromu dužina krasna medovožlta sladka štavnata žiadne kyelinky chut typicka slivkova sladkost 26 Brix, uvidim aka bude po dalšie roky.
QTee, 13.9.2015 Obsahuje fotku
V Belgicku prave dozrela hruška Qtee, na ich stranke som sa dočital že je visadena aj na slovensku, len treba zistit kde?Bola višlachtena z Broket Juli x Williams je odolna voči spale jadrovin.
Dá sa to aj takto?, 9.9.2015 Obsahuje fotku
Zrovna teraz som čital članok v novinach novyčas, zahradkar pan Jozef Toman 62 r.dedina Horna Poruba okr.Ilava ma zaštepenych 5 odrod hrušiek na jabloni nad tymto stromom žasnu aj angličania.Štepil to klasickym spôsobom 3 odrody ma pomenovane 2... celý příspěvek >
Bystrická slivka, 8.9.2015 Obsahuje fotku
Konečne som sa dočkal nadhernej urody slivky Bystrickej 4 rok po vysadeni chutove vlasnosti super, budem sa ju snažit udržat zdravu čo najdlhšie dokial ju šarka nezniči, striekat a zase striekat.
Victoria, 8.9.2015 Obsahuje fotku
Krasne slnečne dni pomohli slivkam zvyšit chutove vlasnosti.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 17.9.2014 Obsahuje fotku
V okoli Trenčina je velmi roširena maju skoro každa hruška.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 17.9.2014
Rez hrušnova
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika