Příspěvky uživatele - 156.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 560, 27.2.2013 Obsahuje fotku
Už ta první věta o zapřísáhlosti mi mírně nekoresponduje s vaším nákupem, ale hlavní je vaše spokojenost Já třeba na značky nehraji, prim u mě hraje výkon/váha a pohodlí.  Například mě zaujala nová pila od Stihl MS 150C a už podle obrázků... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 27.2.2013
Stando můžete nevěřit, můžete protestovat, ale to je všechno co proti tomu můžete dělat   Prostou matematikou dojdete k závěru, že snížením o 0,4mm se docílí zmenšení spalovacího prostoru o 664,424mm³ což stačí k tomu, aby se chytnul... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 26.2.2013
Hupino u tebe může být problém ten, že jak ti vložkoval v servise jehož jméno se mi těžko vyslovuje tu svíčku co ti vylítla, mohl ti tím rozhodit výšku zážehu a tím kompresy. Takže komplikovanější přístup, buď vyzkoušet dát to slabší těšnění, nebo si... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 26.2.2013
Informaci mám od zástupce Husqvarny pro ČR, vrchního školitele co má tyto závady zmáknuté a svoje poznatky předává dál na školení servisákům. Jednotlivé závady se jak už tady na fóru zaznělo postupně odstraňovali rovnou ve výrobě a tak se některé... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 26.2.2013
Jinak mám informace, že Husqvarna bude svým klientům u těchto pil provádět zdarma servisní opravy i po skončení záruční doby, to mi žádný jiný výrobce nenabídne, prostě Huska se staví k porodním muškám čelem Takže i záhrádkáři a samovýrobci ale i... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 26.2.2013
Pokud vám nevyměnili válec (omlouvám se nějak mi nedošlo, že je to u pil komplet) tak aspoň těsnění. Pokud vám nevyměnili ani těsnění pod válcem, tak závada odstraněná nebyla a vys... se na vás Těsnění nestačí vyměnit za nové, protože upravené... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 25.2.2013
Mám doma 25L kanystr s aspenem, jestli tankujete špatný benzín, dalo by se ve vašem případě jednoduše postupovat a vyzkoušet tam nalít kvalitní palivo. Prodávají se i litrové flašky, tak když si 1L za 130Kč objednáte, dostane se vám rozřešení Pokud... celý příspěvek >
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 25.2.2013 Obsahuje fotku
Přikládám obrázek z návodu, aby jste viděl, že nekecám Jinak kdyby jste měl pilu silnější např. 372XP, 560XP a podobně co zvládne 1,5mm doporučil bych vám lištu Oregon Powermatch, je výborná
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 25.2.2013
Nevím kdo koho nepochopil, položil jsem jasnou otázku. Neptal jsem se co lejete do pily ani na řetěz, ale otázka zněla, jestli mažete kolečko u lišty olejem. Zároveň jsem vám vysvětlil, kde je zakopaný pes a proč se vám sypou kolečka. Fungl novou... celý příspěvek >
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 24.2.2013
Rolltop se dá roznýtovat, předělat a zase zanýtovat, nemusíte kupovat jinou lištu. K tomu mazání, mažete ji špatně a hydraulický olej je na rolltop úplně nevhodný, ten se hodí tak maximálně smíchaný s M6A na řetěz. Přestaňte mazat rolltop úplně a... celý příspěvek >
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 24.2.2013
Mažete rolltop olejem???
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 22.2.2013
Podle obrázku se jedná o nějakou Olši u řeky a tam je vlastník většinou povodí řeky, tak příště až budete krást, nechlubte se tím na netu, jste tím pak snadno dohledatelný
Husqvarna 560, 21.2.2013
Zastoupím:  Revboost kdo má problém s dírou po přidání plynu u teplé pily, musí si nechat vyměnit vrchní díl se svíčkou (hlavu) a nebo stačí jiné těsnění vyrobené pro tyto účely, aby Huska a také majitel po záruce ušetřil. Tento problém se... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 19.2.2013
No nevím s tou kopií Hitachi, jelikož tuto značku vlastním (CS33EL), nemí mi jasné, který model je u Hechtu kopií, nenašel jsem ani jeden co by se přibližoval a pokud jde o vaše přesvědčení, že je jedno jaký nápis je na pile, tak s tím také... celý příspěvek >
Husqvarna 560, 10.2.2013
Dlouhá lišta, špatně zajetá pila, špatný benzín, jelikož je to o autotune, které si to samo vyhodnotí a navolí si max. otáčky, tak těžko soudit, ale žádné zprávy o tom, že by novější software nastavoval méně ot. nemám. Pila má v tech. popisu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika